27 kwietnia, 2024

Oceny z 11 tygodnia NFL: 49ers otrzymują „A +” za poniedziałkową wygraną, Giants otrzymują „D” za brzydką porażkę z Lions

Tak było przez pierwsze dziesięć tygodni roku Giganci z Nowego Jorku Marzyli o wymarzonym sezonie, ale zostali poddani surowej kontroli rzeczywistości podczas niedzielnej szokującej porażki ze Stanami Zjednoczonymi Detroit Lions.

Wielkie problemy, które doprowadziły Giants do zmagań w 2021 roku, w końcu po raz pierwszy podniosły swoje brzydkie głowy w 2022 roku. Jednym z głównych powodów, dla których Giants osiągnęli wynik 4-13 w zeszłym sezonie, był brak gry biegowej i ponieważ Daniel Jones był wirującą maszyną i na tym polegały oba problemy Nowy Jork przegrał 31-18.

Jones przez osiem tygodni nie przechwytywał piłki, ale ta dobra passa ostatecznie skończyła się w niedzielę, kiedy został wyeliminowany przez Aidana Hutchinsona w drugiej kwarcie.

Było to jedno z dwóch przechwyceń, które Jones rzucił przeciwko Lions. QB Giants również rzucili kilof w trzeciej kwarcie, kiedy powrót był jeszcze możliwy.

Kiedy nastąpiła selekcja Hutchinsona, Giants prowadzili 6:3, ale ta przewaga zniknęła trzy gry później, kiedy Lions strzelili bramkę i objęli prowadzenie 10:6. Po tym Detroit nigdy nie zostanie w tyle.

Gra biegowa Saquon Barkley i Giants odniosła w tym roku niesamowity sukces, więc Nowy Jork tak naprawdę nie musiał polegać na Jonesie, ale ponieważ Barkley zatrzymywał się prawie przy każdej akcji – jego najdłuższy dystans wynosił cztery jardy – Giants byli zmuszeni odwrócić się do Jonesa (Barkley zdobył zaledwie 22 jardy po 15 podaniach przeciwko Lions).

Chociaż wyniki Jonesa nie były złe – skończył 27 z 44 na 341 jardów i niszczyciel czołgów – większość jego produkcji miała miejsce w czasie śmieci w czwartej kwarcie. Giants nie musieli się martwić o wielkie powroty w tym roku, ale po przegrywaniu 24-6 w tym meczu warto się zastanowić, czy ten atak może grać od tyłu.

READ  Aaron Judge dwa razy homers w meczu otwierającym przeciwko Mariners

Giganci mieli w niedzielę wiele problemów — mocno dotknęli ich kontuzje, mecz biegowy został przerwany i wykonali kilka zaskakujących rzutów karnych — więc ta porażka nie była wyłącznie zasługą Jonesa, ale biorąc pod uwagę, że Giants szli przeciwko jednej z najgorszych defensyw federacji piłkarskiej NFL, musisz oczekiwać więcej od Jonesa i ofensywy jako całości.

Dobrze, przejrzyjmy wyniki każdej gry, począwszy od tygodnia 11. Jeśli szukasz trochę bardziej szczegółowych informacji na temat gry tytanizdobyć Pakowacze który rozegrano w czwartek Kliknij tutaj.

San Francisco 38-10 nad Arizoną w Mexico City

49ers-Cardinals Scores autorstwa Johna Breecha (Wyniki miłości? Wyniki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Detroit 31-18 nad New York Giants

Lions-Giants Scores autorstwa Shanny McCarriston (wyniki miłości? wyniki nienawiści? niech Znasz ją na Twitterze.)

Atlanta 27-24 nad Chicago

Bears-Falcons Scores autorstwa Johna Breecha (wyniki miłości? Wyniki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Nowy Orlean 27-20 nad Baranami

Ramsey Saints Scores by John Brake (Love Scores? Hate Scores? Daj mu znać na Twitterze.)

Baltimore 13-3 nad Karoliną

Panthers-Ravens Scores autorstwa Johna Breecha (wyniki miłosne? wyniki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Waszyngton 23-10 nad Houston

Commanders-Texans Degrees autorstwa Johna Breecha (Czy kochasz stopnie? Nienawidzisz stopni? Daj mu znać na Twitterze.)

Filadelfia 17-16 nad Indianapolis

Eagles-Colts Scores autorstwa Jeffa Kerra (Wyniki miłości? Wyniki nienawiści? Daj jej znać na Twitterze.)

Buffalo 31-23 nad Cleveland w Detroit

Wyniki Browns-Bills autorstwa Garretta Podella (Wyniki miłości? Wyniki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Nowa Anglia 10-3 nad Nowym Jorkiem Samoloty

Wyniki Jets-Patriots dla Jordana Dajaniego (Wyniki miłości? Wyniki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Las Vegas 22-16 nad Denver (CZAS)

Raiders-Broncos Scores autorstwa Johna Breecha (Wyniki miłości? Wyniki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Dallas 40-3 nad Minnesotą

Cowboy Degrees-Vikings autorstwa Cody’ego Benjamina (Stopnie miłości? Stopnie nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Cincinnati 37-30 nad Pittsburghem

Bengals Steelers Scores autorstwa Briana Diardo (Wyniki miłości? Wyniki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Ładowarki Kansas City 30-27 Los Angeles

Chiefs-Chargers Degrees autorstwa Johna Breecha (Stopnie miłości? Stopnie nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)