27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nuty NL West: Melancon, Dodgers, Bryant

Nuty NL West: Melancon, Dodgers, Bryant

Diamentowe Grzbiety bliżej Mark Melancon Biorąc pod uwagę swoją piątą porażkę w sobotę – imponujący wynik, biorąc pod uwagę, że rozpoczął rok z 30 porażkami w poprzednich 13 sezonach – menedżer Tore Lovolo odpowiedział nieco niejednoznacznie na pytanie, czy czterokrotny All-Star pozostanie w roli zamykającej (Via Jose M. Romero z Republiki Arizony). „Wciąż prowadzimy pewne dyskusje na temat jego dostępności” – powiedział Lovolo, jednocześnie przyjmując odpowiedzialność za niektóre zmagania Melancon, które pojawiły się przy dużym obciążeniu pracą. Melancon spędził tydzień na liście Covid od 29 kwietnia do 6 maja, a następnie pojawił się w sześciu meczach w ciągu dziewięciu dni po aktywacji. W tym czasie zdobył 10 przejazdów w 3 2/3 przejazdów.

Podpisany przez D-backów na dwuletni kontrakt o wartości 14 milionów dolarów w okresie zimowym, Melancon uległ 14 razy (11 zdobytych) w 20 uderzeniach i pięciu runach, z zaledwie czterema uderzeniami w 11 2/3 klatek. Jego szybka piłka, która w 2021 r. jechała średnio 92,2 mil na godzinę, spada teraz z prędkością 90,8 mil na godzinę. Tempo wymachów i pościgów Melancona jest jednak w rzeczywistości lepsze niż wyniki z poprzedniego sezonu, a on był nękany średnio 0,396 piłkami w grze. Jeśli Diamondbacks pójdą w innym kierunku, weteran Ian Kennedy Jest bardzo doświadczony i jest drugi w drużynie z pięcioma zawieszeniami, będąc do tej pory podstawową opcją Lovullo w ósmym uderzeniu.

Kilka innych notatek z dywizji…

  • Lewy Dodgers Clayton Kershaw I Andrzej Heaney Dyrektor Dave Roberts powiedział na wczorajszej odprawie (Świergot spinki do mankietów przez Fabiana Ardy Athletic). Kershaw poczuł lekką bolesność podczas gry, ale może zostać usunięty z sesji pióra do środy. Nie ma konkretnego dnia na Heaney Bullpen, ale on też grał. Kershaw ma 1,80 ERA przez pięć startów i 30 biegów w tym sezonie, ale niedawno spadł na półkę z powodu problemu z biodrem, który został leczony znieczuleniem zewnątrzoponowym. Heaney nie gra od połowy kwietnia z problemami z barkami, ale otworzył wiele oczu na początku kadencji Dodgersów. W 10 1/3 rund Heaney zezwolił tylko na niezarobione cztery uderzenia i trzy chód z masywnym 16 trafieniem. Heaney pokolorował suwak z nowym wyglądem w miejsce swojej poprzedniej podkręconej piłki, a po tym, jak całkowicie odwołał swoją metamorfozę, opublikował zdumiewający 20,5% wskaźnik trafień swingu i 36,5% wskaźnik pościgu przeciwników przed lądowaniem na IL. Na początku sezonu podpisał roczną umowę o wartości 8,5 miliona dolarów z Dodgersami. Kershaw podpisał roczną umowę o wartości 17 milionów dolarów, aby powrócić wkrótce po zniesieniu blokady.
  • Chris Bryant Dołącza do Triple-A Rockies na dwa mniejsze ligowe mecze odwykowe w tym tygodniu, Tweety Daniel Allentock z Denver Gazette. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, może wrócić do składu Rox do końca tygodnia. Od 26 kwietnia z powodu kontuzji pleców zespół miał nadzieję, że będzie wymagał minimalnego pobytu, Bryant zamiast tego straci co najmniej trzy tygodnie pracy. Jak napisał Nick Grok z The Athletic,Bryant otrzymał zastrzyk kortyzonu w zeszłym tygodniu po początkowym okresie odpoczynku, który nie wyleczył całkowicie jego choroby. Powrót Bryanta może popchnąć bojowników Sam Hilliard Do Triple-A, zwłaszcza bez opcji Jonathan Dazas W tej chwili uderza naprawdę dobrze, dając drużynie czwartą opcję na boisku. korzyść Garrett Hampson Jest również w stanie grać we wszystkich trzech lokalizacjach na świeżym powietrzu, chociaż był używany głównie jako gracz w 2022 roku.
READ  Stan Iowa kontynuuje oszałamiającą zmianę od sezonu 2-22, pokonując Wisconsin, by wylądować w Sweet 16