16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy 34-calowy monitor do gier Alienware AW3423DW QD-OLED już dostępny w firmie Dell

Nowy 34-calowy monitor do gier Alienware AW3423DW QD-OLED już dostępny w firmie Dell

Po długim oczekiwaniu firma Dell prezentuje teraz 34-calowy monitor do gier Alienware AW3423DW QD-OLED za 1299,99 USD na swojej stronie internetowej. Chociaż nie jest to wcale drogi, jest to pierwszy ekran QD-OLED, jaki widzieliśmy, więc cena nowej technologii jest zaskakująco rozsądna. Niewątpliwie z powodu szumu, był on dostępny i niedostępny przez cały dzień, więc nie krępuj się, jeśli czekałeś na to wydanie. Szacowany termin dostawy został już przedłużony do 1 czerwca.

Technologia QD-OLED odniosła ogromny sukces na tegorocznych targach CES, a Samsung zdobył za nią nagrodę „Best of Innovation 2022”. Panel QD OLED wykorzystuje technologię kropek kwantowych, aby uzyskać wyższe poziomy jasności bardziej efektywnie niż konwencjonalne telewizory OLED bez utraty dokładności kolorów, zasięgu i szerokich kątów widzenia, z których słynie OLED. Chociaż Samsung jest tym, który wprowadził nową technologię, to Alienware jako pierwszy wprowadzi ją na rynek konsumencki dzięki temu monitorowi AW3423DW.

Nowa wersja

Alienware AW3423DW 34″ 3440 x 1400 zakrzywiony 0,1 ms 175 Hz G-SYNC Ultimate QD-OLED do gier Ekran

AW2323DW to 34-calowy monitor o rozdzielczości 3440×1400 z szerokoformatowym zakrzywionym wyświetlaczem. To więcej niż wystarczająca gęstość pikseli dla 34-calowego ekranu (4K to, moim zdaniem, przesada jak na mniej niż 40-calowy ekran), a rozdzielczość wciąż jest na tyle wyrozumiała, że ​​nie potrzebujesz drogiej karty graficznej do jej obsługi . Panel QD-OLED ma gamę kolorów DCI-P3 99,3% i jest fabrycznie skalibrowany z Delta E poniżej 2. Jest to OLED z certyfikatem HDR True Black 400, prawie nieskończony kontrast i 1000 nitów doskonałej jasności. Gracze z pewnością docenią szybki czas reakcji wynoszący 0,1 ms, częstotliwość odświeżania 175 Hz i pożądany certyfikat G-SYNC „Ultimate”. Jest to pierwszy wyświetlacz OLED, który może uzyskać certyfikat, ponieważ jednym z wymagań jest zdolność do wyświetlania 1000 nitów w HDR, a tradycyjne wyświetlacze OLED po prostu nie są wystarczająco jasne.Jeśli chodzi o opcje połączeń, dostępne są również porty DisplayPort i HDMI jako dwa porty USB 3.2 Gen 1. .

READ  Baldur's Gate 3 jest obecnie najwyżej ocenianą grą wszechczasów na PS5

Dla tych, którzy martwią się spalaniem, nie martwcie się. Firma Dell obejmuje 3-letnią gwarancję serwisową obejmującą ochronę przed wypaleniem OLED. Nie znajdziesz go w zestawie bez dodatkowych kosztów z żadnym innym wyświetlaczem OLED lub telewizorem, więc zdecydowanie zapewnia spokój ducha. Gwarancja obejmuje również gwarancję Premium na panel, co oznacza, że ​​firma Dell wymieni monitor bezpłatnie w okresie gwarancyjnym, nawet jeśli zostanie znaleziony pojedynczy jasny piksel.