5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nintendo Switch OLED otrzyma dużą zniżkę przed Czarnym Piątkiem 2023

Nintendo Switch OLED otrzyma dużą zniżkę przed Czarnym Piątkiem 2023

Chociaż obecnie dostępnych jest wiele ofert pakietów Nintendo Switch, bezpośrednie rabaty nie są zbyt częste. W tej chwili możesz dużo zaoszczędzić na Switch OLED w cenie Monoprice przed Czarnym Piątkiem 2023 r. Sprzedawca oferuje Switch OLED za jedyne 290 USD, czyli aż o 60 USD mniej od ceny detalicznej. Nie Zamień OLED na białe Joy-Cony I Zamień OLED na neonowe czerwone/niebieskie Joy-Cony Kwalifikują się do tej oferty. Jeśli chcesz podarować komuś Nintendo Switch w te święta, Monoprice umożliwia klientom zakup maksymalnie dwóch sztuk każdego modelu.

Tymczasem Dell się poddaje Bezpłatne karty podarunkowe o wartości 75 USD przy zakupie Switch OLED Z białymi Joy-Conami. To lepsza oferta, ale tylko w przypadku, gdy Dell potrzebuje innego produktu. Kredyt promocyjny zostanie dostarczony e-mailem i można go wykorzystać przy następnym zakupie. Czy możemy zasugerować A Kontroler Nintendo Switch Pro? Każdy właściciel Switcha powinien go posiadać, a wraz ze Switchem otrzymasz go za darmo.

Dell również trzyma Wybierz opcję Przełącz gry Obok Gry i akcesoria na PS5w tym DualSense za 50 dolarówI Gry i akcesoria na Xboxa. Skoro już mowa o Xboksie, spada kolejna doskonała oferta na konsole od firmy Dell Seria Xbox.

Oferty Monoprice i Dell na Switch OLED nie są jedyną opcją w te święta. Fani Super Mario powinni także wziąć pod uwagę niedawno wydaną wersję Mario Red Nintendo Switch OLED. Nowa konsola w edycji specjalnej została wprowadzona na rynek w zeszłym miesiącu wraz z trzema pakietami świątecznymi, w tym: Pakiet przełącznika Mario Kart oraz dwa pakiety Switch Lite z motywem Animal Crossing. Nintendo wypuszcza także grę Super Smash Bros. Ultimate Switch OLED za 350 dolarów już 19 listopada. Więcej pakietów Switch znajdziesz w naszym przewodniku zakupu Nintendo Switch.

READ  Fortnite przekazuje wszystkie dochody zebrane na następne dwa tygodnie na pomoc humanitarną na Ukrainie

Aby uzyskać więcej ofert na gry i akcesoria na Switcha, zapoznaj się z naszym zestawieniem najlepszych ofert na Switcha z okazji Czarnego Piątku.

Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek oferowanego na naszej stronie.