24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nieograniczona akcja i zabawa od niezwykłego człowieka

Nieograniczona akcja i zabawa od niezwykłego człowieka

Uroczy bohater Nithiin jest obecnie zajęty swoim kolejnym projektem zatytułowanym EXTRA – Ordinary Man. Po zaimponowaniu publiczności ciekawymi plakatami i pierwszym singlem twórcy opublikowali dzisiaj długo oczekiwany zwiastun filmu.

Nithin wystąpi w roli młodszego artysty, statysty na planie filmu. Ale zwiastun zaczyna pokazywać jego masową akcję, podnosząc tajemnicę jego postaci. Część akcji jest stylowa, a muzyka Harrisa Jayaraja robi wrażenie.

Następnie Nithiin ujawnił się jako debiutujący artysta, który pojawił się w piosence Dandalayya z albumu Baahubali-2, która była bardzo zabawna i podkreśliła jeden z pełnych zabawy zwiastunów.

Teaser ukazuje także ścieżkę miłosną głównego bohatera ze Sree Leelą i jak zwykle problemy ojca z synem z Rao Rameshem. Nithin wydaje się być bardzo urzekający, a jego osobowość wydaje się wyjątkowa. Po Vakkantham Vamsi możemy spodziewać się pełnego wrażeń artysty.

Zdjęcia trwają obecnie w szybkim tempie. Film reklamowany jako zabawny thriller wyreżyserował Vakantham Vamsi. Twórcy obiecali nieograniczoną rozrywkę w kinach 8 grudnia. Film jest finansowany przez Sudhakara Reddy’ego pod szyldem Sreshth Movies we współpracy z Aditya Movies and Entertainments.

Ten post był ostatnio edytowany 30 października 2023 o 19:30

READ  „Szedłem do więzienia, zanim z niego wyszedłem”