9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nie widzimy żaby w tych niebieskich lodach z królika

Nie widzimy żaby w tych niebieskich lodach z królika

Źródło zdjęcia: Facebook + Blue Bunny

lody Smaki zostały ostatnio wykolejone. Zespół Delish omówił tego lata kilka dziwnych rzeczy, takich jak diabelskie jajkoA Keczupnawet Kraft Mac i Ser. Myśleliśmy, że widzieliśmy to wszystko – dopóki ten wirusowy post nie pojawił się na Facebooku o najdzikszej jak dotąd miksturze lodów online.

Tracy Wemelt Holtman myślała, że ​​trzyma normalną wannę wanilia Tego dnia w lokalnym supermarkecie Hy-Vee. Ale kiedy jej córka otworzyła pojemnik na gałkę, znaleźli żabę (lub ropuchę?) leżącą na wierzchu lodów.

Źródło obrazu: Facebook

Źródło obrazu: Facebook

W poście Holtman mówi, że żaba została uwięziona pod plastikowym uszczelniaczem akwarium – co oznacza, że ​​mały facet musiał wskoczyć do fabryki Blue Bunny, zanim udał się do przejścia zamrażarki.

Przy bliższym przyjrzeniu się zauważyliśmy również zamrożony obiekt (niezidentyfikowany zamrożony obiekt) zakopany nieco głębiej w lodach. Niektórzy powiedzieliby, że są nieco podobne do nóg owadów. Ta teoria może wyjaśniać, w jaki sposób żaba się tam dostała, ale także podwaja współczynnik muszli.

Niektóre osoby w Internecie zostały odcięte przez odkrycie Holtmana ze zrozumiałych powodów, podczas gdy inni złamali kilka dowcipów:

Jeśli zastanawiasz się, czy zdecydowali się zagrzebać w skażonych lodach, odpowiedź zdecydowanie brzmi „nie”. Holtman oświadczyła w poście, że planuje zwrócić wannę do Hy-Vee w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Blue Bunny nie odpowiedział jeszcze na prośbę o komentarz.

Może Ci się spodobać

READ  PS5 Restock: EE Stock Live – Kup konsolę teraz