5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nic nie przenosi iMessage na Twój telefon z Androidem

Nic nie przenosi iMessage na Twój telefon z Androidem

Właściciele Nothing Phone 2 otrzymują teraz niebieskie bąbelki. the Wspólna firma Dodał iMessage do swojego najnowszego telefonu z opcją „Nowy”Nic nie rozmawia„Aplikacja działa na platformie komunikacyjnej Sunbird. Funkcja będzie dostępna dla użytkowników w Ameryce Północnej, UE i innych krajach europejskich od piątku 17 listopada.

Nic na jego stronie nie mówi, że robi to, ponieważ „usługi przesyłania wiadomości dzielą użytkowników telefonów”, a on chce „przełamać te bariery”. Ale zrobienie tego tutaj wymaga zaufania do Sunbirda. Nic nie mówi o FAQ Architektura Sunbirda zapewnia „system dostarczania wiadomości od jednego użytkownika do drugiego bez przechowywania jej na dowolnym etapie podróży”, a wiadomości nie są przechowywane na serwerach Sunbirda.

Aby jednak to zadziałało, dajesz im dostęp do swojego konta iCloud, a jak wszyscy przekonaliśmy się przez lata, firmy nie zawsze robią to, co obiecują. Przynajmniej warto to sprawdzić Polityka prywatności Sunbirda I podchodź do tego bardzo sceptycznie.

the Poczta Waszyngtońska Powinieneś wypróbować tę funkcję i napisać, że Czaty Nic nie działają „przez większość czasu”, ale przegapisz niektóre z ciekawszych funkcji iMessage, takie jak możliwość edytowania wiadomości i interakcje Tapback „jeszcze nie w pełni działają”. czaty również wydają się być zepsute, jeśli jedna z osób w grupie nie korzystała z iMessage Poczta Czasami, mówi, wiadomości muszą zostać wysłane wiele razy, zanim zostaną faktycznie wysłane.

Nic nie mówi, że użytkownicy po drugiej stronie będą widzieć to, co napiszesz, tak jak w natywnym iMessage i możesz udostępniać nieskompresowane multimedia. (t Poczta Udostępnianie obrazów w pełnej jakości „zazwyczaj nie stanowi problemu” – stwierdził. Potwierdzenia odczytu i interakcje z wiadomościami są planowane na przyszłość.

Standardowo, aby dostać się do Sunbirda, trzeba jednak zapisać się na listę oczekujących Poczta Pisze, że dyrektor generalny Sunbird, Danny Mizrahi, powiedział, że „jedynym sposobem na zdobycie Sunbirda w ciągu najbliższych kilku miesięcy jest kupienie Nothing Phone 2”. Beeper, kolejna usługa zapewniająca dostęp do iMessage na urządzeniach z Androidem i Windowsem, również ma sześciocyfrową listę oczekujących.

READ  Aktualizacja Steam poprawia efekty wizualne w grze, powiadomienia i nakładki

Warto również zauważyć, że ta funkcja zadebiutuje dopiero w piątek, co być może da Apple czas na powstrzymanie jej za pomocą gróźb prawnych lub środków technicznych (chociaż jedno i drugie może być na tyle trudne, że funkcja zostanie wdrożona, zanim będziesz mógł to zrobić (Więc). Cytowano Carla Pei, dyrektora generalnego Nothing Poczta Mówi, że aplikacja „nie zmieni świata”, ale wierzy, że „zacznie rozmowę”. Unia Europejska bada obecnie, czy iMessage należy sklasyfikować jako „podstawową usługę platformową Apple”.

Skontaktowaliśmy się z firmą Apple w celu uzyskania komentarza na temat planów Nothing i zaktualizujemy ten artykuł, jeśli Apple skomentuje tę sprawę.