28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

New York Times porzuca „jądro” jako rozwiązanie do gry słownej

The Times ostrzegł w oświadczeniu na swojej stronie internetowej, że niektórzy użytkownicy, którzy grali w tę grę w poniedziałek, „mogą znaleźć nieaktualną odpowiedź ściśle powiązaną z ważnym niedawnym wydarzeniem informacyjnym”.

Chociaż w raporcie nie sprecyzowano, co to oznaczało, wydawca potwierdził CNN, że jest to „jądro”.

The Times powiedział, że słowo to zostało wczytane do gry w zeszłym roku – zanim wydawca je kupił – i dodał: „Kiedy w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że to konkretne słowo pojawia się dzisiaj, zmieniliśmy je na jak najwięcej rozwiązań”.

W raporcie dodano jednak, że niektórzy użytkownicy, którzy nie aktualizują okna przeglądarki, mogą wydobyć słowo z „przestarzałej układanki”.

Posunięcie to nastąpiło po tym, jak w zeszłym tygodniu wyciekł projekt opinii większości napisanej przez sędziego Samuela Alito. Uderzyłoby to w przełomową decyzję Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych.
Zgodnie z projektem federalne konstytucyjne prawo do aborcji to Ro v. Sąd unieważni posiadanie Wade’a. Poczęcie będzie końcem aborcji za dziesięciolecia Zmiana krajobrazu zdrowia reprodukcyjnego kobiet w Stanach Zjednoczonych.

„Podczas Igrzysk New York Times poważnie traktujemy naszą rolę jako miejsca rozrywki i ucieczki, i chcemy, aby różniła się ona od wiadomości Wordleya” – powiedział Times w oświadczeniu.

„Ale ze względu na obecną technologię Wordley zmiana słów, które są już wczytane do gry, może być trudna” – dodał.

Politico poinformowało, że kontrowersyjny projekt opinii Sądu Najwyższego trafił do obiegu na początku lutego. Ostateczna opinia nie jest publikowana, a głosy i język mogą ulec zmianie przed poprawną publikacją komentarzy. Opinia w tej sprawie ma zostać opublikowana do końca czerwca.

Sąd we wtorek potwierdził wiarygodność dokumentu i podkreślił, że nie jest to ostateczna decyzja.

New York Times Kupione słowoW tym roku gracze codziennie mają sześć szans na odgadnięcie pięcioliterowego słowa.

Josh Ward, były inżynier oprogramowania z Brooklynu w Reddit, wydał grę w październiku 2021 roku i według Timesa stała się ona wydarzeniem kulturalnym, w którym codziennie grają miliony ludzi.

READ  Jak porażka Oklahomy wpłynęła na referendum w Alabamie

Tierney Sneed z CNN, Ariane de Vogue, Joan Biskupic i Jennifer Korn przyczynili się do powstania reportażu.