30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NBA Finals Warriors-Celtics: Dlaczego seria trzech punktów Stephena Curry’ego dobrze wróży Golden State w Game 6

NBA Finals Warriors-Celtics: Dlaczego seria trzech punktów Stephena Curry'ego dobrze wróży Golden State w Game 6

Wchodząc do piątej gry finałów 2022, Stephen Curry zdobył co najmniej 3 punkty w 132 kolejnych meczach posezonowych (co, nawiasem mówiąc, jest każdą grą posezonową, w której grał) i zdobył wiele punktów za trzy punkty w 38 play-offach gry Prosto. Licząc sezon zasadniczy, Curry zdobył co najmniej 3 punkty w 233 kolejnych meczach. To wszystko były rekordy NBA.

Wszyscy skończyli w poniedziałek.

Po historycznym początku serii, stając się pierwszym graczem w historii, który zdobył co najmniej pięć trzech punktów w czterech kolejnych finałach, Curry zakończył 0 do 9 z 3 w grze 5, nie dbając o nic. The wojownicy Wygrał mecz 104-94 i awansował w serii 3-2. W czwartek w Bostonie mogli zakończyć swoje czwarte mistrzostwo w ciągu ostatnich ośmiu lat.

Nie tylko Carrie była przeziębiona od poniedziałku. Warriors przegapili 31 rzutów za trzy punkty jako drużyna (9 na 40), co stanowi drugą największą liczbę porażek w wygranym finale. Boston był bardziej agresywny w obronie i podwoił Curry’ego po serii trzech punktów, aw odpowiedzi Warriors nie byli tak ciężcy, jak kiedyś w serii, używając nieco Curry’ego w swoim zwykłym stylu. Kostiumy poza piłką, które mogą utrudnić dotarcie do ulubionych miejsc w porównaniu z bostońskim przełącznikiem. Curry nigdy nie znalazł prawdziwego rytmu. Większość jego błędów nie była bliska.

„Myślę, że Steve był prawdopodobnie z powodu takiego meczu” – powiedział Steve Kerr. „Uderzył piłkę tak dobrze, że w pewnym momencie miał trudną noc. Boston wykonał naprawdę dobrą robotę w defensywie, jak się spodziewaliśmy. Są świetną drużyną defensywną. Myślałem, że wywierają większą presję na początku w grze Pick-and-roll, a Steve przegapił również kilka otwartych gier.

— Więc to zawsze jest kombinacja — kontynuował Kerr. „Ale nawet w przypadku najlepszej strzelanki na świecie, takie gry się zdarzają. Na szczęście nie zdarza się to tak często. Lubię, gdy Steve wychodzi z takiej gry. „

Carrie zgadza się.

„Z rekordu wynika, że ​​w następnym meczu strzelę piłkę lepiej” – powiedział Curry. „Nie mogę się doczekać tego odbicia”.

Nawiasem mówiąc, Carey ma rację co do historii powracania. Rozważ to:

Aby dokładniej zdefiniować, 4 listopada 2016 r. poprzedni rekord Curry’ego (sezon regularny) zakończył 159 kolejnych gier z co najmniej jednym rzutem za 3 przy stawce 0 za 10 przeciwko Lakers. W następnym meczu, trzy dni później, pobił ówczesny rekord jednego meczu, zdobywając 13 rzutów za trzy przeciwko drużynie. łabędzie. Wygląda na to, że dobrze wróży to Curry and the Warriors w Game 6 w czwartek.