24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsze oferty weekendu: karty podarunkowe Nintendo eShop, Paramount Plus i więcej

Najlepsze oferty weekendu: karty podarunkowe Nintendo eShop, Paramount Plus i więcej

Ars Technica

Jest weekend, co oznacza, że ​​nadszedł kolejny czas Dealmastera. Nasze najnowsze zestawienie najlepszych ofert technicznych z całego internetu zawiera świetną okazję do zaoszczędzenia na cyfrowej karcie podarunkowej Nintendo eShop. W chwili pisania tego tekstu jest to karta podarunkowa o wartości 50 USD do internetowego sklepu z grami Nintendo Dostępne za 45 USD na Amazon. Oczywiście nie jest to duża zniżka, ale w rzeczywistości daje 5 USD za darmo, jeśli i tak planujesz wybrać nową grę Switch lub dwie. Warto zauważyć, że ten kredyt dotyczy również zakupów na starszych Wii U i Nintendo 3DS, więc jeśli chcesz pobierać gry na te konsole Zanim w przyszłym roku zamkną swoje sklepyTo jeden ze sposobów na zaoszczędzenie kilku dolców po drodze.

Ponadto nasza wycieczka zawiera również rzadki raport Zniżka na subskrypcje Paramount +. Aby skorzystać z tej funkcji, musisz być nowym lub powracającym użytkownikiem, ale jeśli tak, możesz uzyskać 80% zniżki na trzymiesięczne członkostwo w przypadku poziomu „Podstawowego” z reklamami lub (głównie) „Premium” bez reklam Poziom ” W przypadku użycia kodu „URODZINY” przy kasie. To obniża poprzedni plan do 1 USD miesięcznie (zamiast 5 USD), a drugi plan – który obejmuje również transmisję na żywo z lokalnego CBS i pozwala pobierać programy w późniejszym czasie – do 2 USD miesięcznie (zamiast 10 USD).

Ogólnie rzecz biorąc, usługa przesyłania strumieniowego Dawniej znany jako CBS All Access Nie ma tak głębokiej biblioteki jak konkurenci, tacy jak Netflix i HBO Max, ale jeśli chcesz sprawdzić programy takie jak Star Trek: Odkrycie albo nadchodzący cześć seria—lub jeśli po prostu potrzebujesz Pokazy Nickelodeon Dla Twoich dzieci – jest to niedrogi sposób na skorzystanie z usługi. Pamiętaj tylko, że domyślnie Twoja subskrypcja zostanie ustawiona na automatyczne odnawianie się po zwykłej cenie po zakończeniu skróconego okresu. ViacomCBS twierdzi, że ta umowa wygaśnie 7 marca.

READ  Akcje Apple rosną do rekordowego poziomu po ogłoszeniach dotyczących sztucznej inteligencji

Jeśli masz już wystarczająco dużo rzeczy do obejrzenia, mamy też oferty na procesory AMD Ryzen i Nest Hub Max firmy Google, który jest wyprzedażą blokową. Polecane biurka stojące Od Fully nowy niski poziom Gra wyścigowa z otwartym światem Forza Horyzont 5, i wiele więcej. Poniżej możesz zapoznać się z naszym pełnym wyselekcjonowanym raportem.

Ars Technica może otrzymać wynagrodzenie za sprzedaż z linków w tym poście poprzez Programy partnerskie.

Dzisiejsze oferty specjalne

QuietComfort 45 firmy Bose to godna polecenia para bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów, jeśli chcesz wymienić maksymalny czas pracy baterii z konstrukcją, która jest niezwykle wygodna i lżejsza na głowie.
Powiększenie / QuietComfort 45 firmy Bose to godna polecenia para bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów, jeśli chcesz wymienić maksymalny czas pracy baterii z konstrukcją, która jest niezwykle wygodna i lżejsza na głowie.

Jeff Dunn

Okazje na elektronikę

READ  Trylogia Azure Striker Gunvolt na Xbox One i Xbox Series
Nest Hub Max firmy Google to 10-calowy inteligentny wyświetlacz przeznaczony do wyświetlania zdjęć, prowadzenia wideorozmów, sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi i uzyskiwania dostępu do Asystenta Google i innych sztuczek.  Głośniki nie są najlepsze i nie ma fizycznej migawki dla wbudowanego aparatu.
Powiększenie / Nest Hub Max firmy Google to 10-calowy inteligentny wyświetlacz przeznaczony do wyświetlania zdjęć, prowadzenia wideorozmów, sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi i uzyskiwania dostępu do Asystenta Google i innych sztuczek. Głośniki nie są najlepsze i nie ma fizycznej migawki dla wbudowanego aparatu.

Google

Oferty na laptopy i komputery stacjonarne

Nasza recenzja nazywa się Samsung SSD 980 (średni) A "Znakomity napęd konsumencki klasy średniej."
Powiększenie / Nasza recenzja Samsung SSD 980 (Medium) określiła go jako „dobry dysk konsumencki klasy średniej”.

Jim Salter

Oferty gier wideo

zrobić grę <em> Forza Horyzont 5 </em> Wibrująca i przystępna marka gier wyścigowych.” src=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2021/11/Forza-Horizon-5-5-640×360.png” width=” 640″ height =”360″ srcset=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2021/11/Forza-Horizon-5-5-1280×720.png 2x”/></a><figcaption class=
Powiększenie / wibrujący Forza Horyzont 5 Jest to przystępna marka gier wyścigowych.
Biurko stojące Fully Jarvis ma solidną konstrukcję i mnóstwo opcjonalnych akcesoriów.
Powiększenie / Biurko stojące Fully Jarvis ma solidną konstrukcję i mnóstwo opcjonalnych akcesoriów.

Cory Gaskin

Różne akcesoria i oferty