23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Na nagraniu widać walkę Cama Newtona podczas młodzieżowej imprezy piłkarskiej

Na nagraniu widać walkę Cama Newtona podczas młodzieżowej imprezy piłkarskiej

W niedzielę w sieci pojawiło się wideo przedstawiające Cama Newtona, MVP ligi NFL 2015, wdających się w bójkę podczas młodzieżowego turnieju piłki nożnej 7 na 7 w Atlancie.

Wydaje się, że przedstawia Newtona, ubranego w jeden ze swoich szytych na zamówienie kapeluszy, pchanego przez trzy osoby na szczyt schodów, po czym zostaje popchnięty, popchnięty i złapany w kierunku linii płotu. Film trwa niecałe 30 sekund, po czym kłótnia zostaje przerwana przez funkcjonariusza policji i pracowników ochrony podczas meczu We Ball Sports x DynastyU 7 na 7 w Best Academy.

Newton, wybrany numer 1 w drafcie NFL 2011 z Auburn, nie wydaje się zadawać żadnych ciosów na nagraniu i wydaje się, że goni trzech gości. W kierunku Newtona rzucono cios, ale nie jest jasne, czy trafił w byłego rozgrywającego.

Nie wiadomo, co było przyczyną sporu.

Newton pochodzi z Atlanty. Działa na C1N, organizacja założona w 2021 roku, jak podaje portal Newton, skupia się na rozwijaniu umiejętności młodych sportowców w piłce nożnej, zapewniając im możliwość rywalizacji na najwyższym poziomie poprzez turnieje 7 na 7 i inne wydarzenia. Misją firmy jest tworzenie środowiska sprzyjającego wzrostowi i rozwojowi na boisku i poza nim, pomagając młodym sportowcom w osiąganiu ich celów w piłce nożnej i życiu, jak podaje witryna internetowa.

C1N gra turnieje w całym kraju.

Zespół Newtona do lat 15 zdobył mistrzostwo na tej imprezie, A Post Newtona na X.

Próby skontaktowania się z przedstawicielami Newtona w niedzielę wieczorem przez Associated Press zakończyły się niepowodzeniem.

Newton nie gra w NFL od 2021 roku, kiedy część sezonu spędził w Carolina Panthers, tej samej drużynie, która go powołała.

Newton rozegrał 11 sezonów w NFL, rzucając na odległość ponad 32 000 jardów i 194 przyłożenia. W swojej karierze w Panthers i New England Patriots walczył o 75 niszczycieli czołgów.

READ  Barack Obama przemawia na temat kryzysu klimatycznego | Kate Aronoff

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.