8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mówi się, że zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej firmy Apple jest wyposażony w układ M2

Mówi się, że zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej firmy Apple jest wyposażony w układ M2

Od miesięcy krążą plotki na temat zestawu słuchawkowego rzeczywistości mieszanej firmy Apple, to nowość raport z BloombergMark Gorman wskazuje, że może pochodzić z Flagowy procesor M2 firmy Apple. Według Gurmana, najnowsza wersja urządzenia Apple, która ma oferować wrażenia z rzeczywistości rozszerzonej (AR) i rzeczywistości wirtualnej (VR), zawiera rdzeń M2 i 16 GB pamięci RAM.

Odbiega to od analityka łańcucha dostaw Były Ming-Chi Kuo przewidział, że słuchawki Apple zrobią właśnie to Masz pojedynczy procesor z możliwościami M1 oraz dodatkowy procesor low-end dedykowany do przetwarzania danych z czujników urządzenia. Chociaż Gurman nie wspomniał w tym raporcie o rzekomym drugim slajdzie, podobno ustawiono również wiele slajdów poprzedni raport z Informacja.

Jeśli Apple pierwotnie planowało używać M1 jako głównego procesora słuchawek, sensowne byłoby zastąpienie go najnowszą iteracją swojego wewnętrznego chipsetu. Apple ogłosił nowy chip M2 na Worldwide Developers Conference (WWDC) na początku tego miesiąca i twierdzi, że oferuje o 18 procent szybszy procesor i 35 procent szybszy procesor graficzny w porównaniu ze starszym układem M1.

Pojawiają się również pogłoski o samodzielnym urządzeniu, a przewidywania Gormana, że ​​będzie ono zawierać 16 GB pamięci RAM, mogą wskazywać na wyższy poziom wydajności niż Meta Quest 2 Wszystko w jednym. Zestaw słuchawkowy Meta VR jest dostarczany z 6 GB pamięci RAM i platformą Snapdragon XR2, więc ciekawie będzie zobaczyć, jak zestaw słuchawkowy Apple będzie się porównywał, gdy zostanie ostatecznie wydany.

Pojawiły się oznaki, że zestaw słuchawkowy Apple się zbliża Plotka głosi, że w styczniu 2023 r. zostanie uruchomione okno startowe. Jabłko Podobno tablica miała okazję wypróbować zestaw słuchawkowy w maju. RealityOS, system operacyjny, z którego będzie korzystał zestaw słuchawkowy, Występuje również w Apple Code i w Zgłoszenie znaku towarowego, które prawdopodobnie zostanie złożone przez firmę.

READ  MythForce autorstwa Beamdog to fantasy pierwszoosobowy crawler inspirowany kreskówką z lat 80.

zeszły tydzień, CEO Apple, Tim Cook, potwierdził istnienie zestawu słuchawkowego Kiedy powiem ankieterom w Chiny codziennie „Bądź na bieżąco i zobacz, co mamy do zaoferowania” w przestrzeni mieszanej rzeczywistości.