27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Morbius wraca do kin i klapy, tak jak powinien

Morbius wraca do kin i klapy, tak jak powinien

Jared Leto jako wampiryczna forma Morbiusa w filmie o tym samym tytule.

obrazek: Zdjęcia Sony / Marvel

Sony i Marvel Morbiusz W ciągu ostatnich kilku tygodni stał się memem internetowym i przez większość czasu był zabawny. Widząc to, Sony doszło do wniosku od ponownego uruchomienia Jared Leto Film w ten weekend z nadzieją, że zrobią to wszyscy idioci w internecie Przetłumacz na większy okno biletowe. A jeśli jesteś wśród tych, którzy zastanawiają się, czy żart posunął się za daleko, a my nabijaliśmy się z siebie w aktach Morbiusa 2, JakośNiech to będzie dobra wiadomość, która uspokoi twoje lęki.

Szczerze mówiąc: film został wysadzony w powietrze Trudny Pierwszego dnia w kinach. według Forbes Scott Mendelson, Morbiusz Przychody w piątek wyniosły zaledwie 85 000 USD, co dało 73,6 mln USD w kraju. Sobotnie zarobki nie zostały ujawnione w momencie pisania tego tekstu, ale szanse nie są całkowicie na jej korzyść. Wszystkie te żarty były tylko pomysłem Morbiusz Zamiast samego filmu coś Sony nauczyło się na własnej skórze. one Próba zagłębienia się w żart nie tylko przyniosła odwrotny skutek, ale wybuchła w taki sposób, że nawet Michael Bay zaczął podziwiać ten całkowicie głupi spektakl.

rzecz o nim Morbiusz A jego pojawienie się w memie polega na tym, że wszystko zaczęło się, ponieważ na początku nikt nie wierzył zbytnio w ten film. Wszyscy wiemy, że Sony w zasadzie rzuca rzutkami w ścianę, aby zobaczyć, co ludzie chcą zobaczyć z zespołem wsparcia Spider-Mana, i to w zasadzie Zjechałem ze skoku, ponieważ nieuchronnie muszą umyć ramiona lub przyznać się do głowy danego nastoletniego Weba. Tom Hardy zatruć Kino Masz dość, by chwilowo zapomnieć, że może kiedykolwiek spróbować pożreć Spideya Toma Hollanda, ale to tylko dlatego, że komiksy Spędził lata obdarzając bohatera własnymi dziwnymi i dziwacznymi legendami, mając nadzieję, że przyszłe filmy będą miały wystarczająco dużo treści, aby uniknąć konieczności zawierania umowy z holenderskim agentem.. podczas gdy, inne postaci jak Morbius, TchórzA Madame Web Nie dostali jeszcze realnej i konsekwentnej szansy na zdystansowanie się od niesamowitego pająka w materiale źródłowym.

Tak, firma Sony miała bardzo powodzenia zatruć A Miles Morales werset pająka filmy, ale obie postacie były naprawdę silne, Na początek wbudowane bazy fanów, nie wspominając o tym, do czego dąży każdy z jego filmów. The werset pająka Filmy mają unikalny styl animacji i prawdziwą powagę Wszystkie inne wstydliwe treści dotyczące superbohaterów i zatruć Czy Tom Hardy mówi do siebie i zostaje uderzony ujemnym AG?agresywny gO bestio. Morbiusz Ona też nie ma i nie mogła nawet w pełni wykorzystać tego, że jej główny aktor jest muzykiem. Mów o nim, co chcesz zatruć Przynajmniej udało mi się wezwać a tandetna piosenka do grania Nad końcowymi nagłówkami, które kończą się z tobą później Spotify dłużej, niż chcesz przyznać.

ODP w Morbiusie, Morbiusz. Umarłeś tak, jak żyjesz, żart, z którego z perspektywy czasu zdałem sobie sprawę, że jesteś sobą.


Want more io9 news? Check out when to expect the latest podziwiać A Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom A Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Dolly Parton prowadzi 2022 ACM dedykuje „The Complete Show” Ukrainie: „Chcę, żebyśmy przesłali naszą miłość i nadzieję”