Concacaf W Championship – Grupa A: USA vs. Meksyk

Oficjalny czas rozpoczęcia: 22:00 ET / 21:00 CT

Rozpoczęcie XI vs Meksyk: 18-Casey Murphy; 2-Ashley Sanchez, 4-Peggy Sauerbrunn (kapitan), 5-Kelly O’Hara, 10-Lindsay Horan, 11-Sophia Smith, 12-Naomi Kirma, 13-Alex Morgan, 14-Emily Sonnett, 17, 23-Midge Portmonetka

Dostępni subskrybenci: 1-Alyssa Naher, 3-Alana Cook, 6-Trinity Rodman, 8-Sofia Huerta, 9-Mallory Pugh, 15-Megan Rapinoe, 16-Rose Lavelle, 20-Taylor Korniak, 21-kwiecień, 22 Christy Mewis

Nieobecna: Ashley Hatch, Emily Fox

Wskazówki dotyczące gry | Pięć rzeczy, które warto wiedzieć – Meksyk

• Numery startowe USWNT XI Cap Numbers (w tym ten mecz): Sorbrunn (205), Morgan (194), O’Hara (156), Horan (114), Sonnett (68), Sullivan (30), Smith (19), Burse (18), Cook (13), Sanchez (12 ) ) ), Kirma (4)
  • Wyjściowy skład przeciwko Meksykowi składa się z siedmiu różnych graczy z XI, który rozpoczął mecz USA 7 lipca przeciwko Jamajce: Murphy za Nehera w bramce, O’Hara za Cooka, Foxa i Huertę, Sauerbrunn i Sonnetta oraz Sullivana za Lavella w bramce. obrona. , a Morgan i Burse zastąpili Hatcha i Booka w ataku.
  • Horan i Smith po raz trzeci z rzędu wystartują w mistrzostwach CONCACAF W 2022, a Burse i Sonnett po raz pierwszy w turnieju.
  • Ten początkowy skład ma średnio 28 lat i 74 kapsle na gracza, z czterema graczami – Sauerbrunn, Morgan, O’Hara i Horan – ponad 100 kapsli, a dwóch – Murphy i Kirma – jednocyfrowe sumy kapitalne.
  • W ostatnim meczu USA z Meksykiem 5 lipca 2021 r. w East Hartford w stanie Connecticut w początkowym składzie znalazło się pięciu graczy, którzy wygrali 4:0 USA. Horan strzelił pierwszego gola w szóstej minucie. Sonnett i Morgan pojawili się jako zastępcy w ostatniej akcji zespołu przed igrzyskami olimpijskimi w 2021 roku.
  • Obrońca i kapitan drużyny Becky Sauerbrunn Zarobi 205Cz Był kapitanem Stanów Zjednoczonych przez 34 biegiCz Czas. Będzie to 20 SauerbrunnCz Czapka kariery dla USA w eliminacjach do Mistrzostw Świata i olimpijskich, grając w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2010, 2014 i 2018 roku, eliminacjach olimpijskich w 2012, 2016 i 2020 roku, a teraz w mistrzostwach Concacaf W 2022.
  • Bramkarz Casey Murphy W swoim drugim starcie w mistrzostwach CONCACAF W Championship zdobędzie szósty występ w reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Murphy ma cztery przerwy w swoich poprzednich pięciu występach, z których pierwszy zmierzył się z Australią w Sydney 27 listopada 2021 r. w wygranym 3:0 meczu z Matyldami.
  • Ashley Sanchez Rozpoczynając swoją szóstą karierę w wieku 12 lat, zaczyna ją wciąż na nowoCz Czapka dla USA. Sanchez miał swoją trzecią asystę w karierze w wygranym przez USA zwycięstwie nad Jamajką i zdobył dziesiątą.Cz Wygląd roku dla Ameryki. Teraz pojawi się w każdym turnieju dla Stanów Zjednoczonych po meczach towarzyskich w Australii w listopadzie 2021 roku.
  • Ochroniarz Kelly O’Hara Po raz drugi wrócił do wyjściowego składu, strzelił w tym meczu 156 biegówCz Międzynarodowy występ zaliczył zaledwie 22, wyprzedzając Michaela Akersa i Kristen Pressn.d Na liście wszech czasów USWNT. O’Hara był bezpośrednio zaangażowany w zdobywanie gola w każdym ze swoich dwóch ostatnich meczów dla Stanów Zjednoczonych, strzelił swojego trzeciego gola w reprezentacji jako rezerwowy w drugiej połowie przeciwko Kolumbii 28 czerwca i asystując drugiemu Alexowi Morganowi przeciwko Haiti. Turniej o mistrzostwo Concacaf W.
  • Lindsay Horan Po raz trzeci wystartuje w mistrzostwach Concacaf W ze swoim 114-runowym zaciągiemCz Międzynarodowy wygląd. Horan, który prowadził Stany Zjednoczone w zdobywaniu bramek w eliminacjach olimpijskich CONCACAF 2020 z sześcioma golami, ma osiem goli i osiem asyst w 16 występach w karierze w eliminacjach CONCACAF.
  • Zofia Smith Zarabia 19Cz Zrobił swój dziewiąty start w drużynie w 2022 roku. Smith prowadzi w USWNT pod względem liczby bramek z siedmioma bramkami w ciągu roku i strzelił w ciągu pierwszych ośmiu minut zwycięstwa USA nad Jamajką 5:0 7 lipca. Jego bramka w piątej minucie była najszybsza ze wszystkich graczy w turnieju.
  • Dwudziestodwu-letni Naomi Kirma Zaliczy swój drugi z rzędu start w Stanach Zjednoczonych, zdobywając czwartą czapkę w karierze. Kirma rozegrała pełne 90 minut w wygranym przez USA meczu z Meksykiem i zdobyła swoją pierwszą asystę w reprezentacji, strzelając gola przez wieloletnią przyjaciółkę i byłą koleżankę z drużyny Stanford, Sophię Smith w piątej minucie.
  • Po zdobyciu dwóch dwóch bramek w pierwszym meczu USA z Haiti, Alex Morgan Wraca do wyjściowego składu po swoje 194Cz Międzynarodowy wygląd. Oznaczono Brace Morgan przeciwko Haiti 29. gra wielobramkowa w karierze, trzecia najlepsza w historii USA. Obecnie strzeliła 21 bramek w 21 występach w eliminacjach do USWNT i wzięła udział w meczu z Meksykiem, strzelając w ostatnich pięciu kolejnych eliminacjach Concacaf, w których grała, począwszy od eliminacji do Mistrzostw Świata 2018.
  • Dziewięć ze 117 międzynarodowych goli Morgana padło przeciwko Meksykowi. Jedynym krajem, który zdobywał częściej, jest Japonia (12 bramek), dziewięć z Kanadą.
  • Emily Sonnet W 68 roku po raz pierwszy wystartuje w mistrzostwach Concacaf W 2022Cz Czapka kariery. Był to czwarty mecz kwalifikacyjny Sonneta z CONCACAF w wygranym przez USA meczu z Jamajką 7 lipca.
  • Andy Sullivan Wraca do początkowego składu USA w wieku 30 latCz Czapka w karierze, po raz ósmy w tym roku i drugi w turnieju. Sullivan grał pełne 90 minut w wygranym otwierającym turniej USA z Haiti i zajmuje piąte miejsce pod względem łącznej liczby minut rozegranych w tym roku na USWNT z 526 minutami.
  • Do przodu Midge torebka Swój trzeci występ i pierwszy start w mistrzostwach Concacaf W, gdy skończy 18 latCz Czapka z daszkiem do USWNT. Był to drugi początek roku dla Burse’a, który osiągnął swój drugi cel w 2022 roku w końcowej fazie zwycięstwa Stanów Zjednoczonych nad Haiti 4 lipca.
  • Stany Zjednoczone mają 21 graczy na ten mecz z Meksykiem, a napastnik Ashley Hatch nie jest dostępny z powodu nadwyrężenia nóg, które doznała w meczu z Jamajką 7 lipca. Emily Fox jest na Covid Ethics.
READ  Jutro Top 25: Waszyngton wybija się z czołówki, Notre Dame odbija się w nowych rankingach futbolu uniwersyteckiego