15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Michigan nad Penn State, prognozy, kursy: Ogromne starcie Wielkiej Dziesiątki w wyścigu CFP

Michigan nad Penn State, prognozy, kursy: Ogromne starcie Wielkiej Dziesiątki w wyścigu CFP

Futbol uniwersytecki rozpoczyna się w sobotę w Penn State od rozgrywki pomiędzy Penn State a Michigan, a dwóch przeciwników z Wielkiej Dziesiątki ma nadzieję na mistrzostwo konferencji. Penn State wchodzi u siebie jako słabszy.

Obrona, obrona i jeszcze raz obrona. Jakkolwiek na to spojrzeć, Wolverines i Nittany Lions zajmują czołowe miejsca w kraju w większości kategorii defensywnych. 11,9 punktów zdobytych na mecz przez Penn State wystarczy, aby zająć trzecie miejsce w kraju, podczas gdy stan Michigan jest jedyną drużyną w NCAA, która straciła mniej niż 10 punktów na skutek przewinień przeciwnika (6,7). Ponadto obie szkoły zajęły pierwsze i drugie miejsce w Wielkiej Dziesiątce pod względem punktów zdobywanych na mecz, przy czym stan Michigan uzyskał 40,7 punktów na mecz, nieco przewyższając wynik 40,2 punktu Penn State.

Dziesięć z 36 ofensywnych przyłożeń Wolverines wynika z kontaktu rozgrywającego z przyjmującym pomiędzy JJ McCarthym i Romanem Wilsonem. Następnie jest Blake Corum, czołowy strzelec kraju z pozycji biegacza (16 przyłożeń), który spróbuje znaleźć sposób na przebicie obrony Nittany Lions odpowiedzialnej za powstrzymywanie ataków przeciwników do 60,6 jardów po ziemi w każdym meczu.

Tymczasem ofensywny plan gry Penn State powinien uwzględniać wykorzystanie tandemu z tyłu, Kaytrona Allena i Nicholasa Singletona, do kontrolowania czasu posiadania piłki i atakowania nieco słabszej obrony Wolverines. Rozgrywający Nittany Lions, Drew Allard, miał trudności z jedyną porażką Penn State w Ohio State. Będzie musiał zagrać lepiej niż gość, który w tym meczu zdobył 18 z 42 punktów. Allar nie rzucił ani razu na odległość 250 jardów od meczu inaugurującego sezon z Wirginią Zachodnią.

Łączna liczba punktów w tym pojedynku wynosi około 40 lat, co wskazuje, że obrona powinna napiąć mięśnie.

wszyscy Kursy z BetMGM. szukać Bilety na futbol uniwersytecki? Znajdź je tutaj.

Jaka jest częstość występowania stanu Michigan w Pensylwanii?

Eksperci wybierają przeciwko rozprzestrzenianiu się

Jak oglądać i przesyłać strumieniowo Michigan w Penn State

Początek meczu zaplanowano na sobotę w południe czasu wschodniego na stadionie Beaver w University Park. Mecz będzie transmitowany w stacji FOX i transmitowany strumieniowo w aplikacji Fox Sports.

READ  Phillies kontra Anioły: Zack Wheeler i JT Realmuto pomagają Robowi Thomsonowi w kolejnym zwycięstwie

Lektura przed meczem

Piłka nożna w Penn State potrzebuje ogromnego zwycięstwa. Zwycięstwo nad Michigan teraz będzie oznaczać wszystko

Michigan przesyła odpowiedź do Wielkiej Dziesiątki, czeka na potencjalną dyscyplinę programową: Źródła

Zapisz się do newslettera do soboty tutaj

(Zdjęcie JJ McCarthy’ego: Aaron J. Thornton/Getty Images)