27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Micah Hyde z Buffalo Bills przekazuje część dochodów z softballu na cele charytatywne, aby wspierać ofiary strzelanin

Micah Hyde z Buffalo Bills przekazuje część dochodów z softballu na cele charytatywne, aby wspierać ofiary strzelanin

Buffalo, NY – Dzień po tym, jak 10 osób zginęło, a trzy inne zostały ranne w strzelaninie w supermarkecie Buffalo, Bills Safety Co. Mika Hyde Zobowiązał się do przekazania części dochodów z softballu dla rodzin ofiar.

Hyde powiedział, że długo planowany mecz softballu został prawie odwołany z powodu wydarzeń z weekendu, ale uważał, że ważne jest, aby po tej tragedii zjednoczyć społeczność i zrobić coś pozytywnego.

ten Atak miał miejsce w sobotnie popołudnie Kiedy 18-letni biały mężczyzna otworzył ogień na Tops Friendly Markets w zamieszkanej głównie przez czarnych dzielnicy Buffalo. Władze określiły ten czyn jako „motywowany rasistami brutalny ekstremizm”.

– Nadal nie mogę w to uwierzyć – powiedział Hyde. „Ale kiedy na świecie jest nienawiść, w pewnym sensie wymazujesz ją miłością i przychodzisz tutaj dzisiaj i okazujesz miłość społeczności i miłość do młodzieży, miłość do społeczności, miłość do instytucji. Myślę, że to jest droga by zwalczyć on-ona”.

Przed meczem sponsorzy wydarzenia wręczyli czek na 200 000 dolarów dla Hyde’s ImagINe For Youth. Oprócz części innych dochodów, pieniądze zebrane z cichej aukcji, która odbyła się podczas imprezy, trafią do rodzin ofiar. Wszystko, co wyrosło z gry w softball, sięga zachodniego Nowego Jorku.

Wydarzenie przyciągnęło ponad 10 000 osób do Sahlen Field w centrum Buffalo, po tym, jak mniej niż 2000 osób wzięło udział w pierwszym charytatywnym meczu softballowym Hyde’a w 2019 roku. Wzięło w nim udział ponad trzydziestu graczy Bills, w tym rozgrywający Josh Allenciasny koniec Dawson Knoxtylny róg, Tre’Davious biały i bezpieczeństwo Jordan Boyer.

„Modląc się za naszą społeczność bawołów i z nią”, The Bills ćwierkanie Sobotni wieczór. „Nasze myśli są z ofiarami, ich rodzinami i przyjaciółmi”.

Ponieważ Volunteer OTA trwa w tym tygodniu dla Bills, kilku graczy powiedziało, że spodziewają się, że zespół spotka się w poniedziałek podczas spotkań, aby zobaczyć najlepsze podejście dla większej grupy, aby pomóc społeczności i osobom bezpośrednio dotkniętym strzelaniną.

READ  Młode wykonują serię ruchów listowych

„Moje serce kieruję się do ofiar i ich rodzin” – powiedział Allen. „Jeszcze tak naprawdę nie rozmawialiśmy jako zespół. Jutro będziemy w budynku i jestem pewien, że porozmawiamy o tym i wymyślimy sposób, aby pomóc tej sytuacji, pomóc rodzinom. To coś, czego nigdy nie możesz myślę, że to się stanie w twojej społeczności, a kiedy to się stanie, to uderzy w dom. Wczoraj byłam chora. Wracałam z ukończenia szkoły przez moją siostrę i to było takie bolesne. Naprawdę jest.

„I znowu, jutro porozmawiamy jako zespół i trochę ustalimy, co chcemy zrobić, ale nie ma wątpliwości, że coś zrobimy”.

Allen powiedział, że cieszy się, że Hyde zdecydował się nie odwoływać wydarzenia, ponieważ dało to graczom Bills szansę „wyjść tutaj i pokazać twarz i pokazać, że zależy nam na tej społeczności”.

„Mikrokosmos drużyny piłkarskiej NFL, szatnia to różne rasy, grupy etniczne, osobowości, wszystko zmieszane w jedno” – powiedział Allen. „Wyjdź tutaj, baw się dobrze i pokaż społeczności, że tacy jesteśmy jako zespół. Oto, kim jesteśmy jako społeczność i chcemy być częścią tej społeczności”.

Podczas gdy wydarzenia tego dnia obejmowały derby u siebie i mecz składający się z siedmiu meczów między atakiem a obroną, waga tego, co wydarzyło się w społeczności przez weekend, była wszechobecna, w tym podczas chwili ciszy i odśpiewania emocjonalnego hymnu narodowego. Przez funkcjonariusza policji Buffalo, Armonda „Moe” Borsuka.

„Jeśli zatrzymamy się i anulujemy wszystko z nienawiści, nie pójdziemy naprzód” – powiedział Hyde. „Jest tego dużo i myślę, że wszystko, co możesz zrobić, jak powiedziałem, to szerzyć miłość i kochać się nawzajem. Myślę, że przez ostatnie kilka lat był ogromny w społeczności, oczywiście przechodząc przez COVID i inne tego rodzaju rzecz, która jest naprawdę dostępna i pomaga sobie nawzajem.

Associated Press przyczyniła się do tej historii.