10 maja, 2024

Meksyk vs. Stany Zjednoczone — Raport z meczu piłki nożnej — 24 marca 2022 r.

Stany Zjednoczone uciekły z Estadio Azteca 0:0 przeciwko Meksykowi w czwartkowy wieczór i wygrały szansę na Mistrzostwa Świata, wygrywając na własnym terenie z Panamą w ten weekend.

Chrześcijański Pulić Miał lepsze szanse Amerykanów, ale bramkarz dwukrotnie go odmówił Guillermo Ochoa. Skarpeta Stephen Ethan Horvath miał dobry początek i wyszedł na prowadzenie po swoim drugim strzale przeciwko Meksykowi w rundzie kwalifikacyjnej.

L Suchy Fani dopingowali gospodarzy podczas ostatniego gwizdka.

– USMNT przyciąga w Meksyku: jak zareagowały media społecznościowe
Poziomy CONCACAF: Jaka jest pozycja Stanów Zjednoczonych i Meksyku?
– Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022: Jak to działa na całym świecie

Wysoki na 7200 stóp Azteca thin air był trzecim z rzędu losowaniem, które zakwalifikowało się do Stanów Zjednoczonych. Obrońca Diandre Yatlin Skrzydłowy Timothy Weah otrzymał drugie żółte kartki w rundzie kwalifikacyjnej i został zawieszony na niedzielny mecz z Panamą w Orlando na Florydzie, ostatni mecz finału regionalnego.

Stany Zjednoczone zajmują drugie miejsce w Ameryce Północnej i Środkowej oraz na Karaibach z 22 punktami, cztery za Kanadą i przed Meksykiem różnicą bramek. Zwycięstwo w niedzielę Stany Zjednoczone zapewnią, że zajmująca czwarte miejsce Kostaryka może się wycofać tylko wtedy, gdy wygrają dwa ostatnie mecze.

US Plus-9 ma różnicę bramek, pierwszy remis i Los Dicos Po wygranej 1:0 z Kanadą Plus-Two. Stany Zjednoczone kończą się 30 marca w Kostaryce, gdzie Amerykanie nie wygrali rundy kwalifikacyjnej. Pierwsze trzy kraje kwalifikują się i liczba. Drużyna 4 awansuje do play-offów z Nową Zelandią.

Panama, która z wizytą w Hondurasie zremisowała 1:1, ma 17 punktów.

Po tym, jak FIFA nakazała Meksykowi rozegranie kilku meczów kwalifikacyjnych u siebie bez kibiców w ramach kary za hasła przeciwko homoseksualizmowi w październikowej rundzie kwalifikacyjnej przeciwko Hondurasowi i Kanadzie, Meksykańska Konfederacja Piłki Nożnej ograniczyła tłum do 30 000 do 40 000 na stadionie z 87 000 miejsc. Kod QR i identyfikacja do wejścia. Przez większą część pierwszej połowy dwie sekcje amerykańskich banitów na najwyższym piętrze były głośniejsze niż kibice Meksyku.

READ  „Efekt mrożący”: aresztowania dziennikarzy utrudniają Rosję

Yatlin otrzymał drugą żółtą kartkę w 26. minucie za niepożądany wślizg w środku pola, pozostawiając drużynę USA tuż po niedzieli. Test Sergino Został wykluczony z powodu kontuzji uda i Reggie Canon Pozytywny test dla Govit-19.

Weeh otrzymał żółtą kartkę w 39. minucie i tylko policja była obecna po tym, jak Weeh schwytał dwóch obrońców z dośrodkowania w 36. minucie. Idąc szybko w kierunku bramki w pogoni obrońcy, Pulisic odbił piłkę z 7 jardów lewą nogą, a Ochoa zareagował wystarczająco szybko, by zablokować strzał z linii żebrowej. Pulisik ponownie trafił do siatki, pokonując pod kątem, lewą nogą Ochoa Barry’ego, z rzutu rożnego z 49. miejsca.

Raul Jimenez Rzut karny został odwołany od gwatemalskiego sędziego Mario Escobara pod koniec drugiej połowy, który następnie nie upadł obrońcy na nogi. Walker Zimmerman.

Jordania Befok Gdy obaj weszli do gry, Giovanni Raina oddał strzał z pola karnego. Raina następnie potroił połowę długości boiska w 77. miejscu, unikając czterech wślizgów, zanim piłka uderzyła w słupek.

Po otwarciu gry Hirving Lozano Wysłałem strzał przez poprzeczkę. Aaron Long I Eric Palmer-Brown 37. i 38. amerykańscy zawodnicy zostali wykorzystani w rundzie kwalifikacyjnej w 80. minucie.

Palmer-Brown został 114. zawodnikiem, który został użyty w rotacji Pucharu Świata i 88. zawodnikiem od czasu, gdy Berhalter został trenerem w grudniu 2018 roku.