24 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mark Sheppard: Obsada serialu „Supernatural” skupia się wokół swojego partnera, który cierpi na „sześć potężnych zawałów serca”

Mark Sheppard: Obsada serialu „Supernatural” skupia się wokół swojego partnera, który cierpi na „sześć potężnych zawałów serca”

Gwiazdy amerykańskich seriali telewizyjnych nadprzyrodzony Dzielą się wyrazami wsparcia dla Marka Shepparda po tym, jak aktor przeżył sześć „masywnych” zawałów serca, pozostawiając go na skraju śmierci.

59-letni aktor, który grał Crowleya w długotrwałym serialu CW, powiedział fanom w niedzielę (3 grudnia), że w zeszłym tygodniu „czterokrotnie wskrzesił z martwych”.

On książki NA Instagrama: „Nie uwierzysz! Wczoraj szedłem na spotkanie, kiedy upadłem w kuchni. Sześć rozległych ataków serca później i po czterokrotnym wskrzeszeniu z martwych wygląda na to, że miałem 100% blokadę w moim LAD. Windowmaker.

Sheppard, który pojawił się także w Battlestar GalacticaKontynuował: „Gdyby nie moja żona, @losangelesfiredepartment w Mullholland i niesamowity personel @providencecalifornia St Joseph’s – nie pisałbym tego

„Moje szanse na przeżycie były prawie zerowe. Czuję się świetnie. Znowu pokorny. Jutro w domu!”

Gdy dowiedzieli się, że Sheppard wkrótce umrze, wielu z nich zakochało się w nim nadprzyrodzony Współpracownicy przesłali wyrazy wsparcia w komentarzach pod postem aktora na Instagramie.

Jednym z aktorów, który przesłał mu życzenia, była Misha Collins, która grała Castiela w serialu fantasy. On odpowiedział: „Marku!” Nie musisz za każdym razem robić coraz więcej! 6 ataków serca? 2 lub 3 byłyby wystarczająco imponujące.

„W porządku, zaimponowałeś nam. A teraz przestań, wyzdrowiej i wróć z nami w trasę. Kocham cię, kolego”.

Gwiazda Mary Winchester, Samantha Smith, dodała: „Anioły mają na ciebie oko, nie mogę uwierzyć, że to się wydarzyło, jesteś jeden na milion (o czym wiedzieliśmy, ale FFS nie musiałeś tego udowadniać)”. Dużo miłości dla Ciebie, Sarah i całej Twojej rodziny.

Felicia Day, która grała Charliego Bradbury’ego, napisała: „OMG, tak się cieszę, że wyzdrowiałeś, to okropne! Przesyłam całą moją miłość Tobie i Twojej rodzinie”, a aktorka szeryf Judy Mills Kim Rhodes skomentowała: „Mark. Po prostu ….znak. Dla ciebie „Miałem zamiar napełnić Orfeusza, ponieważ nie. Nie możesz, proszę pana. Dziękuję za pobyt.”

READ  Mona Lisa smaruje ciasto w pozornym proteście klimatycznym

Mark Sheppard twierdzi, że przeżył „sześć poważnych zawałów serca”

(Instagram)

Rachel Miner, która grała demona Meg nadprzyrodzonySkomentował także: „Jestem wdzięczny, że zostałeś tu z nami! Przesyłam Ci mnóstwo miłości!! Natomiast Alina Hoffman, która grała demona Abaddona, powiedziała: „O mój Boże, Mark! Modlę się za Ciebie i Twoją rodzinę. Kocham cię. Dziękujemy, że jesteście z nami!”

Tymczasem Sebastian Roche, który grał Balthazara, napisał: „Mój przyjacielu! Wracaj szybko do zdrowia, kocham cię, mój przyjacielu”.

dla niego Battlestar Galactica Gwiazda Tricia Helfer dodała: „O mój Boże, cieszę się, że otrzymałeś tak dużą pomoc. Leczy!!”