26 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mancin widzi umowę w programie Biden w tym tygodniu, sprzeciwiając się rozszerzeniu Medicare

Wielu senackich demokratów twierdzi, że trwają rozmowy na kilku frontach, aby wygrać Mancini – mianowicie rozszerzenie opieki medycznej do pewnego stopnia, zlikwidowanie luki w Medicare, płacenie polityki urlopowej i rozwiązanie kryzysu klimatycznego.

Zapytany przez CNN, czy w tym tygodniu dojdzie do porozumienia strukturalnego, powiedział: „Myślę, że tak naprawdę musi istnieć struktura”.

„Gdyby wszystkie T, ja i wszystko zostało przekazane i zakończone punktami, byłoby ciężko… ale ideologicznie powinniśmy to zrobić” – powiedział.

Social Security Web Program ma na celu zajęcie się kluczowymi demokratycznymi priorytetami w opiece zdrowotnej, pomocy rodzinie i zmianom klimatycznym i wypełni wiele krajowych planów Bidena. Jednak umowa nie została jeszcze sfinalizowana w kluczowych kwestiach, w tym w zakresie całkowitego kosztu pakietu, sposobu jego opłacania i sposobu radzenia sobie z elementami polityki, takimi jak proponowana ekspansja Medicare, którą chcą dodać progresiści.

Jeśli chodzi o ogólną cenę, Manchin powiedział Jest „wciąż” za 1,5 biliona dolarów Jeśli chodzi o dopeline, postępowcy wezwali do ceny w wysokości 3,5 biliona dolarów, co słynni Demokraci mają nadzieję, że będą naciskać na więcej.

Kiedy CNN zapytało, czy Medicare jest gotowy do ekspansji, Manchin wyraził również obawy dotyczące bankructwa.

„Opieka medyczna i zabezpieczenie społeczne są kołem ratunkowym dla ludzi w Zachodniej Wirginii i dla większości ludzi w całym kraju i musisz się o to upewnić, zanim zobaczysz fundamentalną ekspansję” – powiedział. „Tak więc, jeśli nie jesteśmy odpowiedzialni finansowo, to naprawdę niepokojące”.

Zapytany konkretnie, czy dodanie zębów, wzroku i słuchu mogłoby doprowadzić do bankructwa ubezpieczenia medycznego, Mancin powiedział: „Teraz to nie jest finansowo odpowiedzialne, zawsze staram się być finansowo odpowiedzialny. już teraz, więc chcemy mieć pewność, że wszystko jest ”.

Hill rozpoczął plany wydatków Bidena w New Jersey tuż przed kluczowym dla negocjacji tygodniem

Zapytany, czy martwi się o płatny urlop w paczce, Manjin powiedział: „Martwię się o coś złego”. Zapytany, czy płatny urlop byłby częścią struktury, powiedział: „Nie zamierzam teraz rozmawiać o tym, co jest, a co nie, ponieważ ruchome części są tak złe, ale mamy wiele zmartwień. Różne rzeczy”.

Jednak Mancin zasugerował, żeby był otwarty Podatek od miliarderów Oraz minimalny podatek korporacyjny jako możliwą metodę płatności za projekt.

Zapytany, czy popiera podatek majątkowy, Munchin nie poprzestał na pomyśle: „W zasadzie popieram wszystkich płacących uczciwe podatki. Jak to uzyskać? Wszyscy mamy do tego inne podejście, ale jak dotąd opodatkowanie, myślę, że firmy powinny przynajmniej płacą, jeśli prowadzą interesy w Stanach Zjednoczonych”.

READ  Trump stara się utrzymać w głosowaniu Kolorado przed argumentami SCOTUS

Mancin szczegółowo przedstawił swoją ogólną filozofię, ponieważ odgrywa ona kluczową rolę w negocjacjach i często ściera się z postępowcami w jego partii. „Zawsze uważałem, że rząd powinien być twoim najlepszym partnerem, ale nie powinien być twoim dostawcą” – powiedział.

Trwają negocjacje w celu osiągnięcia porozumienia

Demokraci z Senatu nadal spotykali się w poniedziałek wieczorem.

Mancin czaił się z czołowymi Demokratami, aby porozmawiać o zasadach klimatycznych zawartych w ustawie, a Demokraci ujawnili, że nie osiągnęli jeszcze porozumienia w sprawie, z którą walczył Mancin.

Stał również w obliczu presji, by wycofać swój sprzeciw wobec polityki czterotygodniowych urlopów płacowych, którą Demokraci chcą uwzględnić w ustawie. Mancin wyraził obawy, że ta polityka może wpłynąć na firmy, mówią źródła demokratyczne.

Senator Kirsten Gillibrand z nowojorskich Demokratów powiedziała, że ​​rozmawiała z Munchem na temat polityki urlopów rodzinnych.

„Mam nadzieję, że będę z nim pracować nad programem zgodności pracodawca-pracownik. Jest to dla niego bardzo interesujące i postaram się z nim pracować nad projektem, w którym spotyka się z obszarem zainteresowań” – powiedział dziennikarzom. Opuścił Kapitol.

Powiedział, że plan nie wyeliminuje roli rządu w planie, ale odmówił dalszych komentarzy, z wyjątkiem tego, że pracuje nad znalezieniem czegoś, co byłoby „wygodne” dla Mancina.

Senat Partii Demokratycznej Gruzji. John Osoff powiedział, że wezwał Mansina do wsparcia zlikwidowania luki w zasięgu Medycyny – coś, co było ważne zarówno dla Osafa, jak i innego senatora z Gruzji, senatora Rafaela Warnocka.

„Walczę o to. W przepaści jest 275 000 Gruzinów. Musimy zlikwidować lukę w zasięgu. Rozmawialiśmy o tym dzisiaj z Mansinem.

Mancin, który opuścił Kapitol, niewiele mówił o kierunku rozmów. Nie mówiłby o sprzeciwie wobec płatnego urlopu rodzinnego – gdyby to była dla niego czerwona linia.

Wychodząc ze spotkania przewodniczących komisji senackich z liderem większości w Senacie Chuckiem Schumerem, demokrata Gary Peters z Michigan i Maria Condwell z Waszyngtonu powiedzieli, że nadal prowadzą rozmowy na temat tego, jak osiągnąć swoje cele w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych. Zostanie zmniejszona o 50% w ciągu następnej dekady.

READ  Zdjęcia satelitarne pokazują, że Egipt buduje nową strefę buforową przy murze o szerokości ponad 3 km wzdłuż granicy z Gazą.

Peters, który był naciskany przez CNN, czy łączna kwota wydana na klimat będzie warta wydanych niedawno 300 miliardów dolarów, powiedział, że tak wierzy.

„Każdy miał swoje kawałki, myślę, że może to być na boisku” – powiedział. Condwell powtórzył to: „Jeśli chodzi o ulgi podatkowe, myślę, że to prawda”.

Jako alternatywę dla programu czystej energii Peters przedstawił kilka opcji, które rozważyli. „Rozmawialiśmy o innych obszarach związanych z klimatem i różnymi aspektami ustawy, więc moim zdaniem jest to zakup pojazdów elektrycznych, pojazdów wodorowych, pojazdów bezemisyjnych, co jest czystym zakupem rządu na materiały budowlane.

Pomimo sprzeciwu wobec centralnej części reguł klimatycznych, obaj chwalili Muncha za jego ciągłą pracę nad projektem. Peters zauważył: „Był bardzo otwarty na dyskusję. Odbyliśmy bardzo, bardzo pożyteczną dyskusję”.

Historia została zaktualizowana w poniedziałek o dodatkowe ulepszenia.

Ted Barrett i Morgan Rimmer z CNN przyczynili się do powstania raportu.