26 kwietnia, 2024

Manchester City kontra. Wynik Realu Madryt: Podopieczni Cardioli wygrywają thriller z siedmioma bramkami, ale Benzema utrzymuje w nim zespół Realu.

Manchester City kontra.  Wynik Realu Madryt: Podopieczni Cardioli wygrywają thriller z siedmioma bramkami, ale Benzema utrzymuje w nim zespół Realu.

W 90-minutowej ofensywnej piłce Manchester City pokonał Real Madryt 4:3 w półfinale Ligi Mistrzów. Dzika gra, która wydawała się niezliczonymi możliwościami, trzy gole w pierwszej połowie zostały pokonane czterema w drugiej połowie, a Los Blancos było w znacznej odległości, mimo że zakwalifikowało się do meczu rewanżowego w przyszłym tygodniu w Madrycie w przyszłym tygodniu.

City było zdecydowanie najlepszą drużyną z największymi szansami i każdy, kto zobaczy tę scenę futbolu, powinien być zaskoczony, widząc rzeczywistość, nawet gdy wkraczają w drugi etap życia. City wygrało bitwę xG 2,37-1,48, ale ponieważ gospodarze dominowali pięcioma kolejnymi strzałami i prawie 20% większą ilością posiadania piłki, ich szanse na nietrafienie zostaną zapamiętane. Z nieco lepszym finiszem lub prawdziwym napastnikiem (na przykład podobno podpisali kontrakt z Earling Holland Borussii Dortmund), mogli faktycznie prześcignąć hiszpańską drużynę złożoną z pięciu lub sześciu mężczyzn.

Kevin de Bruyne i Gabriel Jesus awansowali 2-0 w 11 minut, a Vinicius Jr. pokonał Real 3-1 2-2. Benzema zrobił to ponownie, a Real wycofał się z opóźnienia z ostatecznym celem meczu poprzez rzut karny.

Czterech różnych graczy zdobyło bramkę dla City, z Philem Fodenem i Bernardo Silvą, którzy dołączyli do pierwszej dwójki, ale Pep Cardiola nie będzie zbyt zadowolony z tej decyzji. Tak, zwycięstwo to wygrana, ale w tym meczu City wielokrotnie zbliżało się do wielobramkowego zwycięstwa, Real wycofał się i odszedł, by rozstrzygnąć wszystko na Santiago Bernabeu.

Manchester City poczuje się remisem…

Sfrustrowany. Wydaje się, że prawie remisują, ponieważ przewaga bramkowa nie wydaje się, aby na nią zasługiwali. Czasami sprawiali, że obrona Realu Madryt była zabawna, a fale późniejszych dośrodkowań z pewnością zajęły piąte miejsce, ale nic z nich nie wyszło. Polubią ten krawat, ale jaki zestaw do wygodnego snu w nocy byłby przekręcony, zastanawiając się, jak by to było teraz.

READ  Javier Olive, nowy dyrektor operacyjny Meta, zarabiał na życie w globalnym rozwoju

Real Madryt poczuje się z remisem…

Absolutnie podekscytowany. Wiedzieli, że nie mają pracy, aby utrzymać się tak blisko, ale wraz ze swoimi dużymi chłopcami Benzemą i Viniciusem Jr. stworzyli gwiezdne cele. Teraz należy poprawić bezpieczeństwo, bo inaczej zostaną zrobione. Ale w meczu, w którym znaleziono ich bez życia w 11 minut, zakończyli z 90 minutami życia.

Moment zmiany gry: Kolos Winicjusza Jr.

City Real objęło prowadzenie 3-1, kiedy Phil Foden strzelił swojego godnego gola w 53. minucie, a śluzy zdawały się otwierać. Ale potem, kiedy Fernando odnosił się do niego, Vinicius Jr. strzelił jedną z indywidualnych bramek sezonu. Atrapa gałki muszkatołowej zobaczyła go w połowie bramki, kończąc lepiej z ciasnego kąta. Widzieć:

Ten gol utrzymał drużynę Realu w ryzach, dał im pewność tempa i zapobiegł wynikowi 4:1, który mógł być śmiertelnym ciosem.

Zawodnik meczu: Kevin de Bruyne

Od naszego Jamesa Banga:

Kolejna wizytówka nagięła się do upodobań Die de Bruyne. Od swojej doskonałej rzutki do rzutu na dośrodkowanie Riyadha Mahreza, wyróżniał się, pokazując pełny potencjał doskonałych podań, dynamicznych biegów i siły w pojedynkach.

Penge ma rację. Był nie z tego świata i był najlepszym graczem na boisku, ale wiedział, że musi schować niektóre piłki, które oddał. Czy uda mu się powtórzyć ten mecz w drugim meczu?

Najbardziej samolubny moment w grze: panna Riyadh Mahrez

Gdy City w pełni kontrolowało 2:0, Riyadh Mahrez został wyrzucony z boiska zaraz po wygodnym golu Realu Madryt. Otworzył Billa Fodena po lewej stronie Cole’a, ale postanowił …

Nie można nie zastanawiać się, czy tego nie przegapisz Ręka Manchesteru City.

Najlepszy pokaz talentu: pyszny dotyk fotonu

Słowa nie są potrzebne do opisania piękna. Spójrz na foton osadzający kulkę, jakby miał w zamku magnes.

READ  2023 Preakness Stakes konie, kontrakty terminowe, szanse, data: Eksperci wybierają 9 z ostatnich 18 zwycięzców

A może to było?

Z góry przepraszam naszego Micaha Richardsa, który podczas meczu został złapany na kamerze z niesamowitymi umiejętnościami. Oto jak zareagował na pierwszego gracza De Bruyne jedzącego makaron podczas oglądania meczu.

To był niesamowity czas, kiedy miał w ustach ten pensowy makaron i można by argumentować, że był przyjemniejszy niż foton. Spójrz, ta przeprowadzka pożyczki do Fiorentiny jest tego warta!