16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Maksym Chmerkowski aresztowany i zwolniony na Ukrainie podczas inwazji – Termin

Maksym Chmerkowski aresztowany i zwolniony na Ukrainie podczas inwazji – Termin

Były urodzony na Ukrainie Taniec z gwiazdami czoło Maksym Czmerkowski Został aresztowany i zwolniony w swojej ojczyźnie podczas trwającej inwazji rosyjskiej, a teraz planuje opuścić Kijów.

W pięciominutowym filmie opublikowanym dzisiaj na swoim profilu na Instagramie Chmerkowski poinformował swoich zwolenników o swoich planach opuszczenia Kijowa, gdzie kręcił projekt o nazwie UA الرقص Świat Tańcai przez granicę, najprawdopodobniej do Polski. „Wszędzie jest wiele walk” – mówi Chmerkovsky w mobilnym wideo. „Ulice są szalone. W pewnym momencie zostałem aresztowany… ale wszystkiego najlepszego, obiecuję. „

Chmerkowski zwięźle opisuje swoje aresztowanie: „To był chyba najmniej szokujący moment w całej sprawie Ukraina zaniepokojony, ale dla mnie było to tylko sprawdzenie rzeczywistości… Szalone sprawdzenie rzeczywistości.” Nie podał dodatkowych szczegółów dotyczących aresztowania.

„Spróbuję się wydostać i zacznę zbliżać się do granicy” – mówi. Chmerkowski jest żonaty z kolegą Taniec z gwiazdami Lojalna Peta Murgatroyd i para mają 5-letniego syna. Mieszkają w Los Angeles.

„Po prostu staram się być skupiony”, mówi Chmerkovsky, dodając: „Mam opcje. Moje wybory są niestety lepsze niż większość. Jestem trochę zdenerwowany, jeśli mam być z tobą szczery, ale myślę, że nic mu nie będzie. Cóż, wiem, że nic mu nie będzie.

Chmerkowski prosi również swoich fanów, aby nie „panikowali”, jeśli nie pojawi się natychmiast w mediach społecznościowych. „Jeśli trochę zniknie, proszę się nie martwić”. Zawodowy tancerz wyjaśnia, że ​​jest w kontakcie z rodziną – żoną, bratem i rodzicami – ale w tej chwili nie odpowiada bezpośrednio przyjaciołom, dalekim krewnym i fanom.

Wreszcie Chmerkowski wypowiedział się przeciwko doniesieniom o „niesprawiedliwym traktowaniu” na granicy ukraińsko-polskiej. Chociaż nie podaje szczegółów, Czerkowski najwyraźniej odnosi się do zarzutów obywateli afrykańskich o niesprawiedliwe i rasistowskie traktowanie podczas próby ucieczki z Ukrainy. Chmerkowski mówi, że nie ma bezpośrednich dowodów na zgłoszony rasizm, ale „tam, gdzie jest dym, jest ogień”.

READ  Kanye West mówi, że nie wypuści Dondy 2 w serwisach streamingowych

„Każde niesprawiedliwe traktowanie jest złe” – mówi.

Obejrzyj cały film poniżej.