27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LG Wing może teraz korzystać z Verizon Ultra Wideband C-band 5G

LG Wing może teraz korzystać z Verizon Ultra Wideband C-band 5G

Verizon ogłosił w tym tygodniu, że LG .apartament Otrzyma aktualizację, która pozwoli mu korzystać z najnowszego spektrum 5G Verizon — ponad rok po tym, jak LG całkowicie opuściło biznes smartfonów. LG Wing jest certyfikowany do korzystania ze średniego pasma zwanego pasmem C, które jest ważną częścią sieci 5G Verizon, która zapewnia lepsze prędkości niż LTE i sygnał szerokopasmowy. Rzecznik Verizon, George Coronius, mówi, że aktualizacja zaczęła pojawiać się na urządzeniach wczoraj i będzie opóźniana przez resztę tygodnia.

To dobra wiadomość, jeśli jesteś jedną z niewielu osób, które kupiły LG Wing i naprawdę ręczą za LG dotrzymaj swojej obietnicy Aby nadal zapewniać wsparcie dla swoich urządzeń. Ale dlaczego półtoraroczny telefon marki mobilnej otrzymuje teraz tę aktualizację, kiedy na przykład Google Pixel 5A w zeszłym roku nie jest? Bo 5G w tym kraju to wciąż bałagan, dlatego.

Od kilku lat operatorzy gorączkowo zbierają widmo 5G, starając się: Wygraj jakiś wyimaginowany wyścig. Podczas gdy AT&T i Verizon musiały czekać na swoją część najważniejszego pasma średniego pasma, wprowadzały innowacje i robiły takie rzeczy, jak LTE przepakowane jako „ewolucja 5G” I Udawanie, że mmWave będzie przyszłością. Tymczasem T-Mobile wypatroszył czwartego operatora sieci bezprzewodowej w kraju dla widma średniego pasma i został zastąpiony Zmieszany z niekończącymi się opóźnieniami.

Ich starania o wygranie „wyścigu do 5G” zaowocowały Oszałamiająca mieszanka częstotliwości sieciowych które wymagają odpowiedniego sprzętu i oprogramowania oraz zezwoleń FCC na ich użytkowanie. Przy tak wielu pętlach do przeskoczenia producenci tacy jak Google mogą uruchomić telefon móc Obsługa pasma C, ale ostatecznie zdecydowała się nie usuwać ostatniej przeszkody, aby uwierzytelnić go w sieci operatora.

READ  3 konkretne powody, dla których Street Fighter 6 powinien zostać wydany w ciągu tych dwóch miesięcy

Nie jest to coś, o co powinieneś się martwić, jeśli kupisz nowy telefon 5G za pośrednictwem swojego operatora – na pewno będzie działać z każdą obecnie promowaną siecią 5G. Ale jeśli masz telefon 5G od swojego operatora, który ma rok lub dwa lata, lub telefon odblokowany, często nie jest jasne, które sieci będą obsługiwać, a które nie. LG może nie wiedziało, co robią smartfony, ale przynajmniej w tej części się udało.