16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Las Vegas Raiders spodziewa się, że zatrudni Josha McDanielsa z New England Patriots jako trenera, a Dave’a Zieglera jako dyrektora generalnego

Las Vegas Raiders spodziewa się, że zatrudni Josha McDanielsa z New England Patriots jako trenera, a Dave’a Zieglera jako dyrektora generalnego

Las Vegas Raiders zatrudnili byłego dyrektora kadry New England Patriots Dave’a Zieglera jako dyrektora generalnego w niedzielę i oczekuje się, że zatrudni koordynatora ofensywy Patriots Josha McDanielsa jako nowego głównego trenera, poinformowały źródła Adama Scheftera z ESPN, w ramach umowy pakietowej.

Jak podają źródła, Raiders i McDaniels wciąż finalizują kontrakt.

44-letni Ziegler, dyrektor personalny Patriots, zastępuje Mike’a Mayocka, który został zwolniony na początku tego miesiąca. Przeprowadził wywiad z Raiders na początku stycznia.

McDaniels, który był głównym trenerem Denver Broncos przez dwa sezony (2009-10), przeprowadził w sobotę rozmowę kwalifikacyjną na temat pracy trenera Raiders.

Jon Gruden zrezygnował z funkcji głównego trenera Raiders w październiku. 11 po doniesieniach, że e-maile, które napisał, zanim został zatrudniony przez Raiders w 2018 roku, zawierały język rasistowski, mizoginistyczny i antygejowski. Rich Bisaccia awansował na tymczasowego trenera i poprowadził Raiders do miejsca z dziką kartą, dopiero po drugim występie w playoffach Raiders w ciągu ostatnich 19 sezonów.

Bisaccia została pozdrowiona w niedzielę w mediach społecznościowych przez obu rozgrywających Derek Carr i obronny koniec Maxx Crosby. Carr napisał na Twitterze, że Bisaccia był „fenomenalnym trenerem i jeszcze lepszym liderem”, podczas gdy Crosby napisał na Twitterze, że „nie może powiedzieć, jak bardzo ten człowiek wpłynął nie tylko na mnie, ale na wszystkich w tym budynku”.

45-letni McDaniels miał 11-17 lat w swoich dwóch sezonach w Broncos. Został zwolniony po 13 tygodniu w 2010 roku, po tym, jak Broncos rozpoczęli 3-9. McDaniels rozpoczął swoją kadencję w Broncos 6-0, zanim w ostatnich 22 meczach przeszedł 5-17.

READ  Zjazd na żywo „Blind Love” opóźniony, ponieważ Netflix błaga o cierpliwość

Przyjął posadę głównego trenera Indianapolis Colts w 2018 roku, ale potem postanowił jej nie brać. Colts ogłosili zatrudnienie, ale McDaniels nigdy nie przyjechał do miasta i Colts powiedzieli, że byli „zaskoczeni i rozczarowani” tą decyzją. Frank Reich został później zatrudniony do wypełnienia tego wakatu.

McDaniels był najdłużej działającym koordynatorem ofensywy w tej samej drużynie w NFL. Od 2012 roku piastował stanowisko w Nowej Anglii.

Z jego 21 sezonów w NFL, 18 odbyło się w Nowej Anglii, co obejmuje jego początkowy okres od 2001 do 2008 roku. McDaniels służył również jako St. Koordynator ofensywny Louisa Ramsa w 2011 roku.

Trener Patriotów, Bill Belichick, niedawno przekazał McDanielsowi godny uwagi komplement, porównując go do wieloletniego przyjaciela i obecnego trenera Uniwersytetu Alabama, Nicka Sabana, jeśli chodzi o jego zrozumienie obowiązków każdego zawodnika na boisku.

McDaniels odegrał kluczową rolę w rozwoju początkującego rozgrywającego Mac Jones w 2021 roku.

McDaniels konsekwentnie powtarzał w ostatnich latach, że jego celem jest ponowne zostanie głównym trenerem, ale był też wybiórczy w kwestii tego, jakie możliwości go kuszą. Kluczowym czynnikiem była możliwość współpracy z szefem personelu, z którym dobrze się zna, a Ziegler pasuje do tego zadania.

Ziegler otrzymał swoją pierwszą posadę kadrową w NFL pod wodzą McDanielsa w Broncos w 2010 roku. Obaj studiowali na Uniwersytecie Johna Carrolla w Ohio i byli kolegami z drużyny piłkarskiej Blue Streaks.

Ziegler spędził trzy sezony w Denver, zanim udał się z McDanielsem do Nowej Anglii w 2013 roku. Wspiął się od asystenta dyrektora personelu pro do dyrektora personelu pro, a następnie był asystentem dyrektora personelu graczy przed objęciem obowiązków dyrektora personelu graczy w 2021 roku.

Trener Patriots, Bill Belichick, który w 2021 roku został wybrany Najlepszym Pro Football Writers of America’s Executive of the Year, wielokrotnie w trakcie sezonu zauważył, że Ziegler kierował personelem.

READ  Zwolennicy zamachu stanu w Nigrze gromadzą się w pobliżu francuskiej bazy wojskowej, gdy ECOWAS zawiesza spotkanie

Konsultant ds. skautingu Eliot Wolf, który w tym sezonie poza sezonem przeprowadzał wywiady z kilkoma GMami, często towarzyszył Zieglera podczas meczów i jest kandydatem do wypełnienia jego pustki.

Mike Reiss z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.