27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę William i Kate Middleton nie uniknęli pierwszych urodzin Lillipet; Źródło mówi, że to nie była „mała intencja”

Książę William i Kate Middleton nie uniknęli pierwszych urodzin Lillipet;  Źródło mówi, że to nie była „mała intencja”

na mnie Książę Harry A Meghan MarkleW pierwsze urodziny córki Lillipet, rodzina królewska nie mogła dołączyć do uroczystości w domu. Książę William i Kate Middleton Wraz z innymi członkami rodziny królewskiej nie unikali szczególnie świętowania urodzin dziewczynki, wszyscy podróżowali, co uniemożliwiało jej uczestnictwo w uroczystościach w domu. Według raportu ET źródło ujawnia prawdę o ich braku.

Według źródła, książę i księżna Cambridge oraz członkowie rodziny królewskiej, tacy jak księżna Sophie i książę Edward, podróżowali do różnych części Wielkiej Brytanii, aby świętować i odwiedzić platynowy jubileusz królowej Elżbiety. Źródło upierało się, że te plany były nieuniknionymi zobowiązaniami, a nie tylko wymówką, by wydostać się z pierwszych urodzin Lillipet. Źródło dodało: „To tylko zbieg okoliczności, że upadli tego samego dnia” i kontynuowało: „nie było zamierzonego celu”.

Tymczasem w całym kraju krążą spekulacje na temat dwóch rodzin królewskich i ich kruchych relacji, ponieważ większość uważa, że ​​bracia William i Harry wydają się sobie obojętni. Chociaż para chciała publicznie stać się właścicielem młodzieńca, gdy tweetowali za pośrednictwem swojego oficjalnego konta, napisali: „Życząc Lilipt bardzo szczęśliwych urodzin i stając się dzisiaj!” Oprócz księcia i księżnej Cambridge, książę Walii i księżna Kornwalii życzyli Lilibitowi za pośrednictwem Twittera.

Jeśli chodzi o królową, nie tylko opublikowała oficjalny tweet, ale także poznała swoją prawnuczkę po raz pierwszy od jej narodzin na prywatnym spotkaniu w zamku Windsor.

Przeczytaj także Książę William i Kate Middleton przygotowują się do „nowoczesnej” transformacji monarchii: raport

READ  Sekretarz obrony USA Lloyd Austin powiedział CNN, że Rosja popełniła „wpadki” w inwazji na Ukrainę