20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kreml: Amerykanie odczują „konsekwencje” sankcji

Kreml: Amerykanie odczują „konsekwencje” sankcji

Kreml ostrzegł w tym tygodniu, że Amerykanie odczują „konsekwencje” sankcji wobec Rosji, ponieważ kraj wskazał, że będzie wywierać presję na globalne finansowe rynki energii.

„Nie ma wątpliwości, że nałożone na nas sankcje uderzą w światowe rynki finansowe i energetyczne. Stany Zjednoczone nie zostaną zaniedbane, ich zwykli obywatele odczują pełne konsekwencje podwyżek cen” – powiedział ambasador Rosji w Stanach Zjednoczonych Anatolij Antonow. , Napisał w poście na Facebooku Wtorkowa noc.

„Nie pamiętam ani jednego dnia, kiedy nasz kraj żył bez żadnych ograniczeń ze świata zachodniego” – dodał. Nauczyliśmy się pracować w takich warunkach. A my nie tylko przetrwamy, ale także rozwijamy nasz stan.”

Nadchodzą komentarze Prezydent BidenJoe Biden, Pentagon zgadza się poprosić o rozmieszczenie Gwardii Narodowej przed konwojem kierowców ciężarówek w Waszyngtonie. Lee Harris omawia przeszłość, nowy dyrektor generalny DFC: USA i sojusznicy uderzają w Rosję kolejnymi sankcjami Zapowiedziała sankcje wobec Rosji po jej wejściu na Ukrainę i ogłosiła niepodległość dwóch z jej separatystycznych regionów.

Biden przyznał we wtorek, że Amerykanie Może wytrzymać ból ekonomiczny skutkiem kryzysu.

„Obrona wolności również będzie kosztować nas, tutaj w domu. Musimy być szczerzy” – powiedział wtedy, dodając, że ceny gazu prawdopodobnie nadal będą rosły.

Powiedział też, że Stany Zjednoczone Gotowy do podjęcia dalszych działań Rosja powinna przystąpić do inwazji na Ukrainę.

„Jeśli Rosja posunie się dalej z tą inwazją, jesteśmy gotowi iść naprzód, tak jak w przypadku sankcji” – powiedział Biden.

Niektórzy europejscy i japońscy urzędnicy również ogłosili, że to zrobią Dołącz do Stanów Zjednoczonych we wdrażaniu sankcji W Rosji.

READ  Najnowsze wiadomości o wojnie między Rosją a Ukrainą: aktualizacje na żywo