17 maja, 2024

Kontrowersyjne wezwania urzędników sprawiają, że Michigan jest sfrustrowany po porażce w półfinale College Football Playoff

Dobre zdjęcia

Nie. 3 Para oficjalnych wyników podczas TCU Wygrał 51-45 Nie. Więcej niż 2 Michigan Fiesta Bowl wywołał kontrowersje, zwłaszcza wśród fanów Wolverine’a sfrustrowanych tym, jak kontrowersyjne wezwania osłabiły szanse ich drużyn w dzikich półfinałach College Football Playoff. Podczas gdy Rogate Żaby zostały ukarane dwukrotnie za 70 jardów więcej niż Wolverines, było wiele wątpliwych wezwań po obu stronach, z dwoma zagraniami, które przeszły przegląd wideo.

Zmieniający grę haczyk przyszedł od odbierającego z Michigan, Romana Wilsona, na początku drugiej kwarty. Jego pierwszy chwyt z rzutu 50 jardów od rozgrywającego JJ McCarthy’ego został uznany za przyłożenie. Jednak po weryfikacji sędziowie uznali, że Wilson upadł na linii 1 jarda. W końcu to nie miało znaczenia – Wolverines powinni byli wydostać się stamtąd co najmniej na jeden jard i uderzyć w brudną kasę – ale stało się to ważnym i wątpliwym wezwaniem, gdy McCarthy i Khalil Mullings wdali się w bójkę. Touchback i obrót w następnej grze.

Wydawało się, że Wilson nie był w posiadaniu piłki, dopóki nie znalazł się w strefie punktowej, ale jego prędkość nurkowania przeniosła go nad linię bramkową, ale sędziowie myśleli inaczej i doszło do kosztownej fuszerki. W meczu rozstrzygniętym sześcioma punktami sprawdzenie, które odebrało szachownicę sześć punktów – z możliwością zdobycia dodatkowego punktu – wisiało nad resztą gry.

Następnie, gdy stan Michigan był w posiadaniu piłki, aw ostatniej minucie zmierzył się z czwartą i dziesiątą z własnej linii 25 jardów, wyglądało na to, że Keion Stewart z TCU może strzelić gola. Junior Cornerback trzymał głowę nisko, pomagając Colstonowi Lovelandowi z Michigan zdobyć pierwsze miejsce.

Wezwanie do celu zaowocowałoby 15 jardami i automatyczną pierwszą próbą Wolverines, co drastycznie zmieniłoby przebieg ostatniej minuty. Po przejrzeniu wideo urzędnicy uznali, że nie ma celu i TCU Był w stanie uruchomić zegar, klęcząc na piłce nożnej.

READ  Brooklyn przywraca Kyrie Irving na Nets Road Games

W końcu trzy obroty Michigan — W tym dwa TCU Big Sixers – a walki Rosomaków w czerwonej strefie spowodowały więcej szkód niż załoga sędziowska. Ale może minąć trochę czasu, zanim fani Wolverine’a pogodzą się z nazwą gry. Dla przypomnienia, fani TCU są również niezadowoleni z urzędników, w tym z tego wątpliwego wezwania przechodnia, które przedłużyło jazdę w Michigan w pierwszej połowie.