16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Konsole Xbox otrzymują ogromną zniżkę podczas wyprzedaży w Czarny piątek

Konsole Xbox otrzymują ogromną zniżkę podczas wyprzedaży w Czarny piątek

Oferty na Czarny Piątek na Xbox wreszcie są dostępne, a jako że do Czarnego Piątku pozostało już tylko kilka dni, naprawdę zagłębiamy się w sedno ofert. Chociaż początkowo sądziliśmy, że kontrolery Xbox otrzymają w większości sklepów jedynie niewielką zniżkę w wysokości 10 dolarów, w rzeczywistości oferta jest znacznie lepsza i warto ją rozważyć, jeśli szukasz dodatkowego gamepada. Najtańsza konsola, jaką możesz teraz kupić, to 39,99 USD w Best Buy (zobacz tutaj)czyli specjalna edycja Stellar Shift, której sugerowana cena detaliczna wynosi 69,99 USD.

Oferta na Czarny Piątek

Kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox — oferta specjalna Stellar Shift Uwolnienie

Kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox — gwiaździsty fiolet

Oferta na Czarny Piątek

Kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox — astralny fioletowy

Kontroler bezprzewodowy Xbox — biały robot

Ta transakcja prawdopodobnie zostanie sprzedana, ponieważ jest dobra, więc przyjrzyjmy się, co jeszcze jest dostępne w ramach tej umowy. Wygląda na to, że większość innych konsol kosztuje co najmniej 44,99 USD, co stanowi przyzwoitą zniżkę w wysokości 20 USD na standardowy kontroler Xbox i rozsądną ofertę na Czarny piątek. Dodatkowo obejmuje to również niektóre z najnowszych odmian kolorystycznych Gwiaździsty fioletowy projekt. Poniżej zostawimy wszystkie potrzebne linki.

Dostępnych jest także wiele innych świetnych ofert na konsolę Xbox. Najlepszą ofertą, jaką do tej pory widzieliśmy, jest seria Xbox firmy Walmart 439 USD bez dorsza.

gdybym był Best Buy Plus/Total Technology Członek, którego możesz również zdobyć Seria + Karta podarunkowa Best Buy o wartości 50 USD dla wszystkich pozostałych to 449 USD, ale to wciąż świetna kwota. Firma Microsoft organizuje obecnie własne oferty z okazji Czarnego Piątku i obecnie możesz zdobyć… Xbox Series S + Xbox Game Pass na 3 miesiące za 249 USD.

READ  Następna fala gier Xbox Game Pass obejmuje Dead Space, Cities: Skylines 2 i Juant

Firma Dell oferuje obecnie także różnorodne oferty obejmujące komputery stacjonarne, laptopy, konsole, akcesoria i nie tylko. Ponadto firma Dell oferuje kilka monitorów po obniżonej cenie z okazji Czarnego Piątku. Koniecznie zapoznaj się z naszym podsumowaniem Dell Black Friday 2023, w którym znajdziesz wszystkie trwające oferty.

Robert Anderson jest ekspertem handlowym IGN i redaktorem ds. handlu. Możesz to śledzić @robertliam21 Na Twitterze.