28 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Koncert muzyki country Moving On After Death Naomi Judd – termin

Koncert muzyki country Moving On After Death Naomi Judd – termin

ten Galeria Sław Muzyki Country Muzeum będzie kontynuować ceremonię wręczania medali w niedzielę 1 maja w Nashville, po wiadomości o śmierci ikony muzyki country Naomi Dobra،, która wraz z córką Winoną nosi imię sędziowie.

Według przedstawiciela Country Music Hall of Fame, Wynonna Judd ma uczestniczyć w przyjęciu wprowadzającym.

Dyrektor generalny Country Music Hall of Fame and Museum, Kyle Young, powiedział w oświadczeniu przekazanym Billboardowi, że rodzina Judda poprosiła o kontynuowanie koncertu w świetle śmierci Naomi.

Jesteśmy zszokowani i zasmuceni, gdy dowiadujemy się o odejściu Naomi Judd, która jutro została wprowadzona do Country Music Hall of Fame jako członkini duetu matka-córka The Judds… Naomi przeszła niesamowitą próbę w drodze do ważnego miejsca w historii muzyki. Historia jej triumfalnego życia rzuca cień na dzisiejsze tragiczne wieści. Jej rodzina poprosiła, abyśmy w niedzielę kontynuowali oficjalną inaugurację Judd Hall of Fame. Zrobimy to z ciężkimi sercami i ciężkimi umysłami. W oświadczeniu Young powiedział, że muzyka Naomi i jej córki Winony będzie kontynuowana.

Wśród innych rekrutów znajdą się Eddie Byers, Ray Charles i Pete Drake.

Plany przyjazdu publicznego czerwonego dywanu zostały anulowane.

Wcześniej w sobotę córki Naomi Judd, Winona i Ashley, ogłosiły śmierć matki w oświadczeniu zamieszczonym w mediach społecznościowych.

„Dzisiaj my, siostry, byliśmy świadkami tragedii. Straciliśmy naszą piękną matkę z powodu choroby psychicznej” – czytamy w oświadczeniu. „Jesteśmy zdruzgotani. Mamy do czynienia z głębokim złamanym sercem i wiemy, że tak jak ją kochaliśmy, tak samo kochali jej fani. Znajdujemy się na niezbadanym terytorium”.

Naomi Judd miała 76 lat.

Nie ogłoszono jeszcze planów pamięci.

READ  Norm MacDonald mierzy się ze śmiercią, jak tylko może, w tym pośmiertnym specjalnym wydaniu Netflixa