15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kiedy Batman jest emitowany w HBO Max?

Kiedy Batman jest emitowany w HBO Max?

W 2021 WarnerMedia wypuściło wszystkie swoje filmy zarówno w kinach, jak i na żywo W HBO Max tego samego dnia, czyli jeśli wstajesz w piątek i chcesz oglądać Matryca Zmartwychwstania W domu i nie chcesz chodzić do teatru, możesz. Jednak praktyka ta została przerwana w 2022 roku i było to pierwsze duże wydanie studia w tym rokuBatman jest pierwszym głównym ekskluzywnym filmem od czasu Christophera Nolana Teneta w sierpniu 2020 roku. Mając to wszystko na uwadze, oznacza to, że Batman nie transmituje obecnie w HBO Max, ale jest tykający zegar, kiedy będzie dostępny, i jest szybszy niż myślisz.

Jason Keeler, dyrektor generalny WarnerMedia, potwierdził wcześniej, że od 2022 r. pojawi się 45-dniowe okno na wyłączność kinową dla jej premier, w tym The Batman. Matematyka musi wytrzymać i nie ma opóźnień, Batman Następnie pojawi się na HBO Max i będzie transmitowany 19 kwietnia, dokładnie 46 dni po tym, jak Matt Reeves udostępnił w kinach restart 4 marca.. „Pomyśl o tym, kiedy filmy będą pokazywane w HBO, czyli osiem do dziewięciu miesięcy po ich kinowej premierze. Ordynans Pojawi się w dniu 46 w HBO Max” – powiedział Kilar w wywiadzie dla Ponowne kodowanie Vox. „To duża zmiana w stosunku do sytuacji w 2018, 2017 i 2016 roku”.

Kilar dodał: „Czuję się naprawdę dobrze, wiedząc, że OrdynansA czarny AdamA BlaskA Elvis, a także wiele innych filmów, pojawi się w dniu 46 na HBO Max w różnych regionach na całym świecie. To bardzo, bardzo duża zmiana, której ludzie nie doceniają i czuję się z tym naprawdę dobrze”.

Chociaż gram tylko w teatrach Wygląda na to, że fani już tłumnie udają się do kin, aby zobaczyć nowy film. Międzynarodowa kasa filmowa już zaczyna nabierać rozpędu dzięki raportom ze śledzenia, które stawiają nowy film jako najbardziej prawdopodobny Stał się największym filmem o Batmanie w historii.

READ  HBO Max oferuje do 42% rabatów dla nowych i istniejących abonentów - termin

Batman już teraz gra w kinach i znaki Pierwsza z czterech różnych wersji Headed Crusade, która pojawi się na dużym ekranie w 2022 roku, największa liczba Batmana w historii. W przyszłym roku o tej porze wszystkie te filmy zostaną również wyemitowane w HBO Max, w którym jest już wiele filmów o Nietoperze, w tym Tima Burtona, Christophera Nolana i innych.