28 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Joe zmarł z powodu złamanego serca”: Mąż kochającej nauczycielki zabity w strzelaninie w Teksasie umiera dwa dni później

„Chcę zrobić grilla z mężem” Ona napisała Strona internetowa Rob Elementary School, zawierająca inne szczegóły dotyczące jego rodziny, w tym osiągnięcia jego dwóch synów i dwóch córek.
Garcia był jedną z 21 osób zabitych we wtorek 18-letni bandyta Kto wszedł do szkoły Wolde w Teksasie z pistoletem? I zaczęła się strzelanina. Zginęło również dziewiętnaścioro dzieci i współautorka Garcii Eva Mirels.
Dwa dni po śmierci Garcii jej mąż, Joe, powiedział CNN w diecezji San Antonio, że doznał ataku serca. Rodzina pary twierdzi, że nie żyje Złamane serce.

„Joe i Irma Garcia są parafianami Kościoła Katolickiego Najświętszego Serca w Vovalde, a Irma była tam przywódczynią kobiecej posługi” – powiedział CNN rzecznik arcybiskupa Jordan McMurroy w czwartek wieczorem.

McMorrow powiedział, że spotkał się z arcybiskupem Joe Garcią w środowe popołudnie.

„Joe zmarł na atak serca”

A Kampania GoFundMe Irma została zwolniona przez kuzyna Garcii, który powiedział, że Joe Garcia zmarł z powodu „pogotowia medycznego” w czwartek rano.

„Proszę, aby nasza rodzina była w swoich myślach i modlitwach”, powiedział post GoFundMe. „Wierzę, że Joe zmarł z powodu złamanego serca, a utrata miłości jego życia przez ponad 25 lat jest nie do zniesienia”.

Siostrzeniec Irmy Garcia Napisał o Śmierć męża ciotki na Twitterze.

„Niech Bóg błogosławi naszą rodzinę, mój mąż Theas zmarł dziś rano na atak serca. Jest teraz ze swoją żoną. Ta dwójka kocha każdego z czystym sercem. Kocham Cię SM Thea i proszę bądź ze mną na każdym kroku.” tweet powiedział.

CNN zwróciło się do rodziny Garcia o dalsze informacje zwrotne.

Byli miłośnikami liceum

A Oddzielne GoFundMe Założony przez bratanka Irmy, Johna Martineza, opisał ich jako „kochanych ze szkoły średniej”, którzy są „kochani przez wielu”.
To nie tylko miłość łamie ci serce
„Pieniądze zostaną wykorzystane na opłacenie przyszłej edukacji i potrzeb rodziny ich dzieci” – głosi kampania. Powiedział.

Post GoFundMe, pierwotnie założony po śmierci Irmy Garcia, został później zaktualizowany, nazywając nauczycielkę „słodką, kochającą, czułą” i umarła, aby chronić swoich uczniów.

READ  Amerykańscy śledczy: Jinke nadużywał swojej pracy jako minister spraw wewnętrznych

„Poświęcił się, by chronić dzieci w swojej klasie. Jest bohaterem” – mówi kampania.

Mówi, że Irma Garcia jest nauczycielką od co najmniej 23 lat Strona biografii szkoły. Według strony internetowej jest to jego piąty rok wspólnego nauczania z Mireles.