19 maja, 2024

Jaguary vs. Chargers: Trevor Lawrence prowadzi 27 punktów do Los Angeles w weekend Super Wild Card

Jaguary vs.  Chargers: Trevor Lawrence prowadzi 27 punktów do Los Angeles w weekend Super Wild Card

Jacksonville Jaguars wrócili po przegranej 27-0, pokonując Los Angeles Chargers w Super Wild Card Weekend, 31-30. Po trudnym początku Trevor Lawrence i Jaggs rozpoczęli w drugiej połowie 24-3, kończąc powrót z 36-jardowego rzutu karnego od Rileya Pattersona po upływie czasu.

To była opowieść o dwóch połówkach dla Jaguarów, a Lawrence był tak blisko pierwszej połowy, jak to tylko możliwe. W swoich pierwszych 16 próbach podania rozgrywający wykonał cztery do swoich kolegów z drużyny i cztery do Chargers. Były numer 1 w klasyfikacji generalnej został przechwycony cztery razy w pierwszej połowie – trzy razy strzelił Asante Samuel Jr. Lawrence został Piąty rozgrywający, który złapał trzy przechwyty w ćwierćfinale od 1991 roku, ale zrobił to jako pierwszy w pierwszej kwarcie. Jednak Lawrence wyszedł z przerwy odmłodzony.

Lawrence poprowadził trzy kolejne przyziemienia i przebiegł w dwupunktowej konwersji, aby zmniejszyć deficyt do zaledwie dwóch punktów na nieco ponad pięć minut przed końcem czwartej kwarty. Po tym, jak trzykrotnie zmusił obronę Jaguarów, Lawrence miał szansę napisać swój własny koniec. Gdy gra była na linii, atak poprowadził 61 jardów w dół pola w 10 zagraniach, Patterson posłał piłkę przez słupki, gdy zegar wybił potrójne zera.

Sprawdź wkrótce, ponieważ ten artykuł zostanie przekształcony w artykuł typu fast food, który zagłębia się w to, co wydarzyło się w Jacksonville w sobotnią noc.