2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jackie „O” Henderson wygląda na smutną, wychodząc po raz pierwszy od czasu, gdy Jacob Elordi pokłócił się z pracownikiem KIIS FM w związku z prośbą o „wodę do kąpieli”

Jackie „O” Henderson wygląda na smutną, wychodząc po raz pierwszy od czasu, gdy Jacob Elordi pokłócił się z pracownikiem KIIS FM w związku z prośbą o „wodę do kąpieli”

Autor: Monique Friedlander dla Daily Mail Australia

04:12 06 lutego 2024, aktualizacja 04:16 06 lutego 2024

Jackie „O” Henderson została zauważona po raz pierwszy od czasu, gdy pracownik KIIS FM wdał się w starcie z aktorem Jacobem Elordim.

Do rzekomego zdarzenia doszło w sobotę przed hotelem Clovelly w Sydney, po tym jak producent wideo Joshua Fox podszedł do Elordiego i żartobliwie poprosił go o próbkę wody do kąpieli, którą miał podać Hendersonowi.

Według doniesień Elordi zareagował, chwytając Foxa za gardło i przyciskając go do ściany.

We wtorek Jackie została przyłapana samotnie przechadzającą się po Bondi i wyglądała na wyraźnie smutną, gdy szła do modnej restauracji.

Wyraz twarzy 49-latki kontrastował z jej żywym strojem, na który składała się bluzka z gradientowym nadrukiem, która podkreślała jej seksowną, 18-kilogramową sylwetkę.

Jackie Henderson, lat 49 (na zdjęciu) wyszła w poniedziałek smutna do Bondi – kilka dni po tym, jak pracownik KIIS FM wdał się w starcie z aktorem Jacobem Elordim

Stylizację uzupełniła szarymi spodniami ze średnim stanem, czarnymi sandałami i beżową torebką Prada o wartości około 2000 dolarów.

Jeśli chodzi o dodatki, brązowa blondynka miała na sobie parę złotych kolczyków, wyrazistą bransoletkę i okulary przeciwsłoneczne na jednej ręce.

Do zdarzenia doszło dzień po tym, jak producent wideo KIIS FM Fox przerwał milczenie dla niego W obliczu traumy Z sercem Hollywood Elordi podczas weekendu.

Ponura mina Jackie kontrastuje z jej żywym strojem, na który składa się podkoszulek z gradientowym nadrukiem, który podkreśla jej seksowną, szczupłą sylwetkę o wadze 18 kg.

Do kłótni doszło rzekomo przed hotelem Clovelly na wschodnich przedmieściach Sydney około 15:30 w sobotę.

Policja stanu Nowa Południowa Walia poinformowała, że ​​wszczęto śledztwo po tym, jak 32-letni mężczyzna został zaatakowany przez 26-latka.

Omawiając incydent w poniedziałkowym programie The Kyle And Jackie O Show, Fox twierdził, że gwiazda Euphorii chwyciła go za gardło i pchnęła na ścianę.

Stylizację uzupełniła szarymi spodniami ze średnim stanem, czarnymi sandałami i beżową torebką Prada o wartości około 2000 dolarów.

Fox został wysłany do hotelu Clovelly przez KIIS FM, aby nakręcił film przedstawiający Elordi, która była tam z dwoma mężczyznami i kobietą.

READ  Ubrania księżnej Diany na pokazie kontra Prawdziwe życie

Fox powiedział, że zaczekał, aż aktor The Kissing Booth opuści scenę, zanim do niego podszedł.

Fox żartobliwie poprosił aktora o próbkę wody do kąpieli jako prezent dla prezentera radiowego Hendersona.

Do zdarzenia doszło dzień po tym, jak producent wideo KIIS FM Fox przerwał milczenie w związku z niespodziewaną konfrontacją z gwiazdą Hollywood Elordi, która miała miejsce w weekend. Na zdjęciu: Elordi w sobotę

Prośba nawiązuje do niesławnej sceny z przebojowego filmu Elordi, w której inna postać pije zużytą wodę do kąpieli postaci Elordi.

Elordi, który ma 1,96 m wzrostu, następnie rzekomo „stanął mu w twarz” i „przyparł go do ściany”, podczas gdy jego dwaj przyjaciele otoczyli go z obu stron, uniemożliwiając Foxowi odejście.

'[I was] Bardzo się tego boję i myślę, że coś tu się stanie, bo nie mogę się ruszyć. „Wszyscy otaczają mnie pod tą ścianą” – powiedział Fox.

Elordi została sfotografowana w hotelu Clovelly z przyjacielem w sobotę przed rzekomym incydentem

Następnie twierdził, że Al-Wardi poprosił go o usunięcie materiału filmowego z wydarzenia.

Fox powiedział, że początkowo zobowiązał się i usunął plik, ale kiedy Elordi następnie poprosił go o usunięcie go z folderu Ostatnio usunięte pliki, Fox odmówił.

„Wierzę, że jeśli usuniesz ten materiał filmowy, nie będzie żadnych dowodów na to, że do tego spotkania doszło” – powiedział Fox.

Twierdził, że Elordi zaczął „zachowywać się agresywnie”, mówiąc, że „przestraszył się” tej sytuacji.

Na zdjęciu: Hotel Clovelly w Sydney

Fox powiedział, że Elordi następnie „przewrócił się”, po czym popchnął go na ścianę i złapał za gardło.

Następnie Fox stwierdził, że jeden z przyjaciół Elordiego wkroczył do akcji, aby odciągnąć od niego aktora.

Chwilę później Fox powiedział, że szybko pobiegł z powrotem do baru, co skłoniło jednego z przyjaciół Elordiego do pójścia za nim.

Przyjaciel podszedł do Foxa i zażądał, aby nie rozmawiał z prasą.

'[He told me]„Upewnij się, że nie publikujesz nigdzie tego filmu. Upewnij się, że nikomu o tym nie powiesz”, co sprawiło, że uścisnąłem mu dłoń. „Ponownie się tego przestraszyłem” – powiedział Fox.

READ  Reżyser „To właśnie miłość”, Richard Curtis, wystawia „Christmas Właściwie” — Variety

Czytaj więcej: Jacob El Wardi w rzekomej konfrontacji z pracownikiem KIIS FM