16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jackie „O” Henderson wygląda na smutną, wychodząc po raz pierwszy od czasu, gdy Jacob Elordi pokłócił się z pracownikiem KIIS FM w związku z prośbą o „wodę do kąpieli”

Jackie „O” Henderson wygląda na smutną, wychodząc po raz pierwszy od czasu, gdy Jacob Elordi pokłócił się z pracownikiem KIIS FM w związku z prośbą o „wodę do kąpieli”

Autor: Monique Friedlander dla Daily Mail Australia

04:12 06 lutego 2024, aktualizacja 04:16 06 lutego 2024

Jackie „O” Henderson została zauważona po raz pierwszy od czasu, gdy pracownik KIIS FM wdał się w starcie z aktorem Jacobem Elordim.

Do rzekomego zdarzenia doszło w sobotę przed hotelem Clovelly w Sydney, po tym jak producent wideo Joshua Fox podszedł do Elordiego i żartobliwie poprosił go o próbkę wody do kąpieli, którą miał podać Hendersonowi.

Według doniesień Elordi zareagował, chwytając Foxa za gardło i przyciskając go do ściany.

We wtorek Jackie została przyłapana samotnie przechadzającą się po Bondi i wyglądała na wyraźnie smutną, gdy szła do modnej restauracji.

Wyraz twarzy 49-latki kontrastował z jej żywym strojem, na który składała się bluzka z gradientowym nadrukiem, która podkreślała jej seksowną, 18-kilogramową sylwetkę.

Jackie Henderson, lat 49 (na zdjęciu) wyszła w poniedziałek smutna do Bondi – kilka dni po tym, jak pracownik KIIS FM wdał się w starcie z aktorem Jacobem Elordim

Stylizację uzupełniła szarymi spodniami ze średnim stanem, czarnymi sandałami i beżową torebką Prada o wartości około 2000 dolarów.

Jeśli chodzi o dodatki, brązowa blondynka miała na sobie parę złotych kolczyków, wyrazistą bransoletkę i okulary przeciwsłoneczne na jednej ręce.

Do zdarzenia doszło dzień po tym, jak producent wideo KIIS FM Fox przerwał milczenie dla niego W obliczu traumy Z sercem Hollywood Elordi podczas weekendu.

Ponura mina Jackie kontrastuje z jej żywym strojem, na który składa się podkoszulek z gradientowym nadrukiem, który podkreśla jej seksowną, szczupłą sylwetkę o wadze 18 kg.

Do kłótni doszło rzekomo przed hotelem Clovelly na wschodnich przedmieściach Sydney około 15:30 w sobotę.

Policja stanu Nowa Południowa Walia poinformowała, że ​​wszczęto śledztwo po tym, jak 32-letni mężczyzna został zaatakowany przez 26-latka.

Omawiając incydent w poniedziałkowym programie The Kyle And Jackie O Show, Fox twierdził, że gwiazda Euphorii chwyciła go za gardło i pchnęła na ścianę.

Stylizację uzupełniła szarymi spodniami ze średnim stanem, czarnymi sandałami i beżową torebką Prada o wartości około 2000 dolarów.

Fox został wysłany do hotelu Clovelly przez KIIS FM, aby nakręcił film przedstawiający Elordi, która była tam z dwoma mężczyznami i kobietą.

READ  Co się stało z Celine Dion? Singer odwołuje całą światową trasę koncertową po tym, jak zdiagnozowano, że jego stan jest nieuleczalny

Fox powiedział, że zaczekał, aż aktor The Kissing Booth opuści scenę, zanim do niego podszedł.

Fox żartobliwie poprosił aktora o próbkę wody do kąpieli jako prezent dla prezentera radiowego Hendersona.

Do zdarzenia doszło dzień po tym, jak producent wideo KIIS FM Fox przerwał milczenie w związku z niespodziewaną konfrontacją z gwiazdą Hollywood Elordi, która miała miejsce w weekend. Na zdjęciu: Elordi w sobotę

Prośba nawiązuje do niesławnej sceny z przebojowego filmu Elordi, w której inna postać pije zużytą wodę do kąpieli postaci Elordi.

Elordi, który ma 1,96 m wzrostu, następnie rzekomo „stanął mu w twarz” i „przyparł go do ściany”, podczas gdy jego dwaj przyjaciele otoczyli go z obu stron, uniemożliwiając Foxowi odejście.

'[I was] Bardzo się tego boję i myślę, że coś tu się stanie, bo nie mogę się ruszyć. „Wszyscy otaczają mnie pod tą ścianą” – powiedział Fox.

Elordi została sfotografowana w hotelu Clovelly z przyjacielem w sobotę przed rzekomym incydentem

Następnie twierdził, że Al-Wardi poprosił go o usunięcie materiału filmowego z wydarzenia.

Fox powiedział, że początkowo zobowiązał się i usunął plik, ale kiedy Elordi następnie poprosił go o usunięcie go z folderu Ostatnio usunięte pliki, Fox odmówił.

„Wierzę, że jeśli usuniesz ten materiał filmowy, nie będzie żadnych dowodów na to, że do tego spotkania doszło” – powiedział Fox.

Twierdził, że Elordi zaczął „zachowywać się agresywnie”, mówiąc, że „przestraszył się” tej sytuacji.

Na zdjęciu: Hotel Clovelly w Sydney

Fox powiedział, że Elordi następnie „przewrócił się”, po czym popchnął go na ścianę i złapał za gardło.

Następnie Fox stwierdził, że jeden z przyjaciół Elordiego wkroczył do akcji, aby odciągnąć od niego aktora.

Chwilę później Fox powiedział, że szybko pobiegł z powrotem do baru, co skłoniło jednego z przyjaciół Elordiego do pójścia za nim.

Przyjaciel podszedł do Foxa i zażądał, aby nie rozmawiał z prasą.

'[He told me]„Upewnij się, że nie publikujesz nigdzie tego filmu. Upewnij się, że nikomu o tym nie powiesz”, co sprawiło, że uścisnąłem mu dłoń. „Ponownie się tego przestraszyłem” – powiedział Fox.

READ  Pete Davidson fałszywe plotki randkowe Ice Spice powodują awarię Internetu

Czytaj więcej: Jacob El Wardi w rzekomej konfrontacji z pracownikiem KIIS FM