8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

J-Hope zrzuci solowy album, „Jack in the Box”, „BTS” w przyszłym miesiącu

Lollapalooza dodaje J-Hope BTS jako głównego członka

następny BTSOgłaszając, że w nadchodzących miesiącach skupią się na projektach solowych, J-Hope ogłosił na platformie Weverse na początku soboty, że 15 lipca wyda solowy album „Jack in the Box”. Wypada w przyszłym tygodniu, 1 lipca.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, „Jack in the Box” jest wyrazem aspiracji J-Hope do przełamania schematu i dalszego rozwoju. Album reprezentuje własną muzyczną osobowość i wizję J-Hope jako artysty.”

Ogłaszając solowe projekty na początku tego miesiąca, J-Hope powiedział, że uważa to za zdrowy ruch.

„Myślę, że powinniśmy spędzić trochę czasu osobno, aby nauczyć się ponownie być jednością” – powiedział. „Mam nadzieję, że nie uważasz tego za coś negatywnego i postrzegasz to jako zdrowy plan. Myślę, że w ten sposób BTS staną się silniejsze.”

Na początku tego tygodnia nowy album kompilacyjny zespołu „Proof” stał się ich szóstym albumem, który pojawił się na szczycie listy Billboard 200, pomimo dramatu, który towarzyszył jego wydaniu. Cztery dni przed odrzuceniem „dowodu”, grupa Ogłosili, że robią sobie przerwę skoncentrować się na swojej indywidualnej pracy.

Jednak ta wiadomość nie miała większego wpływu na wojsko, ponieważ „Proof” otwierał się na pierwszym miejscu na liście albumów (z dnia 25 czerwca), ze sprzedażą 314 000 w Stanach Zjednoczonych. obraz przez Luminate. Znaczna część tej liczby była spowodowana sprzedażą albumów CD, która zawierała dodatkowe 13 utworów zamiast albumu do pobrania i przesyłania strumieniowego w wersji cyfrowej.

Album, wydany 10 czerwca, to trzypłytowa kompilacja, w której zdecydowaną większość zawartości stanowi materiał przedpremierowy.

READ  Reżyser Batmana Matt Reeves Niespodzianka Koniec sceny Znaczenie