20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gypsy Rose Blanchard rozstała się z mężem 3 miesiące po wyjściu z więzienia

Gypsy Rose Blanchard rozstała się z mężem 3 miesiące po wyjściu z więzienia

Według doniesień Gypsy Rose Blanchard ogłosiła w czwartek, że rozstaje się ze swoim mężem, Ryanem Scottem Andersonem.

W prywatnym poście na Facebooku otrzymał ludzie32-latka potwierdziła, że ​​ona i Anderson rozstają się zaledwie trzy miesiące po wyjściu z więzienia. Blanchard spędziła ponad osiem lat w więzieniu za rzekome planowanie morderstwa swojej matki Dee Dee Blanchard wraz ze swoim ówczesnym chłopakiem Nickiem Godejohnem.

„Ludzie zastanawiają się, co się dzieje w moim życiu. Niestety, mój mąż i ja jesteśmy w trakcie separacji i przeprowadziłam się do rodziców w domu nad Bayou” – napisał Blanchard według magazynu. „Ja o wsparcie mojej rodziny i przyjaciół, którzy pomogą mi przez to przejść. Uczę się słuchać swojego serca. Teraz potrzebuję czasu, aby pozwolić sobie na odkrycie… kim jestem.

Blanchard, który w grudniu został zwolniony z więzienia Chillicothe w stanie Missouri, poślubił Andersona – nauczyciela edukacji specjalnej w Luizjanie – podczas ceremonii, która odbyła się w więzieniu w lipcu 2022 r. Nie jest jasne, kiedy zaczął się ich związek, chociaż Anderson powiedział On mówi Po raz pierwszy napisał do Blancharda w 2020 r. podczas pandemii Covid-19, gdy zainspirowała go chęć dotarcia do więźniów przez kolegę. Król Tygrysów Gwiazdor Joe Egzotyczny.

READ  Ben Affleck reżyseruje zespół A-List w swoim najnowszym filmie – Deadline