20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda Zoey 101, Matthew Underwood, twierdzi, że został zaatakowany przez byłego agenta

Gwiazda Zoey 101, Matthew Underwood, twierdzi, że został zaatakowany przez byłego agenta

Gwiazda „Zoey 101” Matthew Underwood ujawnił w mediach społecznościowych, że w wieku 19 lat został zaatakowany przez swojego agenta.

W oświadczeniu dotyczącym serialu dokumentalnego Discovery Investigation Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV Underwood opowiedział o napaści ze strony swojego byłego agenta, którego nie wymienił.

„Kiedy miałam 19 lat, doświadczyłam molestowania seksualnego, a następnie napaści ze strony mojego ówczesnego agenta, który spędził dużo czasu na budowaniu zaufania do mnie jako przyjaciela i mentora. Po raz kolejny moje zaufanie zostało zdradzone, a mój wizerunek własny uległ zmianie rozbity.” – napisał na Instagramie Piątek. „Agencja zgłosiła go i został zwolniony – chociaż nadal jest aktywny w branży. To doświadczenie skłoniło mnie do wyprowadzki z Los Angeles i zakończenia kariery aktorskiej.

Następnie Underwood wyjaśnił, dlaczego podzielił się swoją historią molestowania i napaści na tle seksualnym, mówiąc, że „wiele osób świetnie się bawiło… [his] Email” i opisał go jako „apologetę pedofila” po premierze filmu „Cisza na planie”, który zawiera zarzuty o molestowanie ze strony Dana Schneidera, twórcy „Zoey 101” i kilku członków ekipy Nickelodeon.

„Wyobrażam sobie, że wielu moich przyjaciół w pracy byłoby równie prześladowanych, gdyby nie wstąpili do chóru, dlatego dzielę się tym z nadzieją, że niektórzy z was rozpoznają to tylko dlatego, że ktoś tego nie robi” – napisała Underwood. . „Nie krzyczcie z dachów, że pedofile są źli lub że ludzie mogą być źli – to nie znaczy, że nie mają oni własnych powodów, aby milczeć, dobrych powodów, powodów osobistych”.

Underwood grał Logana Reese w Zoey 101 przez cztery sezony od 2005 do 2008. Powtórzył swoją rolę w komedii Zoey 102 z 2023 roku, kontynuacji serialu Nickelodeon, w którym wystąpili także Jamie Lynn Spears i Erin z oryginalnej obsady. Sanders, Sean Flynn, Christopher Macy, Jack Salvatore Jr. i Abby Wilde.

READ  Nick Carter zalewa się łzami, gdy wspomina brata Aarona podczas imprezy Backstreet Boys - Termin

„Nigdy nie miałem złych doświadczeń w pracy nad wieloma programami Nickelodeon i nigdy nie miałem złych doświadczeń z Danem. Nie mam nic do dodania do rozmowy, co ktokolwiek chciałby usłyszeć” – Underwood powiedział o Schneiderze „Lubię myśleć, że ludzie mają zdolność do bycia lepszymi ludźmi, a Dan wydaje się zdawać sobie sprawę, że w przeszłości był palantem. Lubię wierzyć, że jest w pełni kreatywny i że jest współpracownikiem, z którym każdy może cieszyć się pracą.

Underwood zakończył swoje oświadczenie pisząc: „Nie mogę uwierzyć, że muszę to powiedzieć, ale oczywiście nie wspieram pedofilów. Proszę, przestań życzyć śmierci mojej rodzinie i ponownie rozważ nękanie innych aktorów, którzy chcą zachować swoją prywatność – ty nigdy nie wiadomo, kim był. Był już ofiarą piekła, jakiego dla nich pragnęła.

Przeczytaj pełne oświadczenie Underwooda poniżej.