16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gry PlayStation Plus Extra i Premium zapowiedziane na listopad 2023 r

Gry PlayStation Plus Extra i Premium zapowiedziane na listopad 2023 r

Po szczególnie mocnym październiku listopad będzie nieco mniej ekscytujący dla abonentów PlayStation Plus Extra i Premium pod względem dodatków do katalogu gier w ramach usługi – choć z pewnością nie będzie pozbawiony atrakcji. Jest to rzadka aktualizacja pierwszego dnia, duża gra RPG pojawiająca się w odpowiednim momencie oraz lepszy niż zwykle wybór starszych gier dostępnych w bibliotece Classics dla członków Premium.

Headlinerem jest sandboxowa gra logiczna od Tuxedo Labs burzącktóra dołączyła do katalogu gry w środę, czyli w dniu jej debiutu na konsoli. burząc Wywołało spore zamieszanie, gdy zadebiutowało na PC w 2020 roku, dzięki olśniewającej fizyce zniszczalnego silnika gry opartego na wokselach. Gra polega na korzystaniu z pojazdów i materiałów wybuchowych, aby przedostać się przez każdy poziom i ukończyć napad, co sprawia mnóstwo frajdy.

Znacznie mniej aktualne, ale wciąż aktualne, aby pojawić się w książkach PlayStation Plus 21 listopada (wraz ze wszystkimi kolejnymi grami), Doktryna smoka: Ciemność powstała. To jest wersja fantasy RPG firmy Capcom z 2012 roku na PlayStation 4, która pojawi się w katalogu gier przed spodziewaną premierą w 2024 roku, po długim (i bardzo obiecującym) okresie rozwoju. Doktryna Smoka 2. Doktryna Smoka To nieco surowa, ale fantastyczna gra RPG z otwartym światem, z aspektami przetrwania i wschodzącymi opowiadaniami historii, która wyprzedziła swoje czasy z 2012 roku, ale teraz wydaje się warta swojej ceny. Druga część może być duża, więc jest to świetna okazja, aby dostać się na parter.

Kolejnym godnym uwagi dodatkiem jest Powyżej limituPostwylot Gra logiczna z perspektywy pierwszej osoby z 2019 roku, która w przeciwieństwie do najnowszych gier opiera się na grze perspektywicznej obiektyw aparatu.

W innych miejscach abonenci Plus i Premium otrzymają ostateczną wersję Martwa Wyspa: RiptideRPG akcji Kronika Eudena: PowstańStrategia Koei Tecmo Ambicja Nobunagi: Taishi,odważny tryb wieloosobowy Bójka w River City Mach!!i mechaniczny myśliwiec zręcznościowy Kombinezon mobilny Gundam: Extreme vs. Włączone maksymalne wzmocnienie. Co niewiarygodne, ta ostatnia gra nie jest nawet najlepszą grą, która trafi w tym miesiącu do PlayStation Plus, a to wyróżnienie trafia do detektywistycznej powieści wizualnej Alternatywa Jake Hunter: Przebudzenie Daedalusa Złoty jazz. niesamowity.

Abonenci premium mają wreszcie mniej niż zwykle powodów do narzekań na zaniedbanie przez Sony ich kolekcji starych klasyków, ponieważ listopad przynosi certyfikowaną grę na PS1 Grandia, Głęboka i strategiczna gra RPG. Do klasyków dołącza także urocza, rytmiczna kontynuacja akcji na PS2 Babara Raper 2remaster dwóch pierwszych gier Klonoa, futurystycznej gry wyścigowej na PS1 Jet MotoI z jakiegoś powodu część filmu Pixar w wersji na PSP wyższy.

Czytaj więcej

READ  Zobaczcie Samsunga Galaxy S24 w czterech kolorach w oficjalnych renderach