23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google twierdzi, że Apple wprowadzi RCS na iPhone'a jesienią 2024 roku

Google twierdzi, że Apple wprowadzi RCS na iPhone'a jesienią 2024 roku

Witryna na Androida dodała plik Nowa strona docelowa Wiadomości Google mówią o funkcji przesyłania wiadomości własnych, wskazując jednocześnie, że RCS na iPhone'a pojawi się jesienią 2024 roku.

Sekcja opisująca zalety RCS — zdjęcia/filmy w wyższej rozdzielczości, wskaźniki pisania, lepsze wrażenia z czatu grupowego — mówi o tym, że funkcja ta „wkrótce pojawi się na iOS”.

Firma Apple ogłosiła, że ​​zastosuje RCS jesienią 2024 r. Gdy to nastąpi, będzie to oznaczać lepsze doświadczenie w przesyłaniu wiadomości dla wszystkich.

Kiedy Apple ogłosiło RCS W listopadzie 2023 r. podano harmonogram na „później w przyszłym roku”. Większość osób zakładała, że ​​chodzi o iOS 18, a nie iOS 17. Dzisiejsza wzmianka Google mniej więcej to potwierdza. Tymczasem nie jest jasne, czy pojawi się z początkową wersją 18.0, czy aktualizacją .X/point w ciągu ostatnich kilku miesięcy 2024 roku.

W tej sekcji Google wspomina również, że animowane interakcje emoji „będą wkrótce dostępne w RCS”. Obecne podejście jest obsługiwane przez klienta Wiadomości Google, podczas gdy iOS ma coś podobnego. Może to oznaczać, że interakcje będą w przyszłości częścią specyfikacji RCS.

To właściwie druga strona produktu w Wiadomościach Google, obok strony oryginalnej Messages.google.com. (Ta witryna nie została zaktualizowana w celu odzwierciedlenia usunięcia integracji Zdjęć Google).

Tymczasem Google określa niestandardowe efekty ekranowe i bąbelki jako „obecnie w wersji beta”. A skoro mowa o Voice Moods, to dziwne, że nie ma oceny demo. aktualizować: Niektóre osoby otrzymały Voice Moods, ale nie zostały one jeszcze powszechnie wdrożone w wersji beta. Obejmuje to przeprojektowany interfejs użytkownika Rejestratora audio, który otwiera połowę okienka zamiast wymagać długiego naciśnięcia.

Gdzie indziej Google oferuje wiele informacji na temat podświetlania Photomoji, blokowania spamu, kompleksowego szyfrowania, Magic Compose, aplikacji Wear OS, obsługi tabletu, przypomnień i transkrypcji głosu.

READ  Obejrzyj dziś z nami występ otwierający Letni Festiwal Gier 2023

Więcej o Wiadomościach Google:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.