18 maja, 2024

Giannis osiąga triple-double, a Bucks prowadzą z Pacers 62-56 do przerwy

On gra

Dziś o 19:00 na Fiserv Forum Milwaukee Bucks przerwali passę 15 zwycięstw z rzędu przeciwko Indiana Pacers.

Bucks (24-8) mają bilans 9-1 od porażki z Pacers (17-14) w półfinale turnieju sezonu zasadniczego w Las Vegas 7 grudnia. Obejmuje to zwycięstwo 140-126 nad Pacers na Fiserv Forum. 13 grudnia w meczu, w którym Giannis Antetokounmpo ustanowił rekord franczyzy, zdobywając 64 punkty.

Indiana prowadziła w drugiej kwarcie aż sześcioma punktami, zdobywając 25 punktów po zbiórkach w ataku (14) lub stratach Milwaukee (11), ale Bucks ostatecznie do przerwy wyszli na prowadzenie 62-56 dzięki 16 punktom i sześciu asystom Giannisa Antetokounmpo . . . Kris Middleton i Brook Lopez dodali po 11 punktów. Ben Mathurin wszedł z ławki i strzelił 12 bramek.

Milwaukee objęło na początku 15-punktową przewagę nad Indianą, ale przed drugą kwartą utrzymywało przewagę jedynie 32-25. Antetokounmpo strzelił dziesięć goli, a Malik Beasley i Damian Lillard dodali po po dziewięć. Dla Indiany Tyrese Haliburton zdobył sześć punktów i trzy asysty.

Czy Giannis gra?

Tak. Dwukrotny MVP nie figuruje w raporcie dotyczącym kontuzji po tygodniowej podróży zespołu przez Nowy Jork i Cleveland. Zagra w wieku 22 latDrugi skrót kolejnych meczach, co jest jego najdłuższą passą, odkąd rozegrał 31 meczów z rzędu w sezonie 2020–2021.

Co się stało, gdy Bucks ostatni raz grali z Pacers?

Antetokounmpo nie tylko zdobył 64 punkty, ale po meczu odbyło się kilka gorących rozmów pomiędzy różnymi członkami obu drużyn, w wyniku czego Antetokounmpo ostatecznie przebiegł przez tunel Pacers.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć bardziej szczegółowy zapis wydarzeń, które doprowadziły do ​​tych rozmów.

READ  Padres Rally z 5 rundami, aby pokonać Cubs

Bobby Portis również został wyrzucony w tym meczu, a kilku zawodników Pacers zostało ukaranych za faule techniczne.

Raport dotyczący obrażeń Paxa

• Thanasis Antetokounmpo, dostępny (powody osobiste)
  • Marjon Beauchamp nie ma (choroba inna niż COVID)
  • Jae Crowder wypada z gry (operacja lewego mięśnia przywodziciela)

Startery Bucksa

• gwardia: Damian Lillard, właściciel Beasley
  • Atakujący: Giannis Antetokounmpo i Khris Middleton
  • Centrum: Brooka Lopeza

Kursy Bucks vs. Pacers, powyżej/poniżej

Bucks prowadzą nad Pacers o 8,5 punktu, a wynik powyżej/poniżej wynosi 259,5 punktu według BetMGM. Zespoły w dalszym ciągu ustanawiają rekordy pod tym względem. ESPN podał, że 7 grudnia wskaźnik over/under wynoszący 257,5 był najwyższy w NBA od 1991 roku. Następnie w meczu z 13 grudnia wynik over/under wyniósł 258,5.