Tima BontempsaESPN3 minuty na przeczytanie

Giannisa na dalsze badania kontuzjowanego prawego nadgarstka

Brian Windhorst i Vince Carter rozmawiają o najnowszych aktualizacjach dotyczących kontuzji prawego nadgarstka Giannisa Antetokounmpo oraz o tym, jak może to wpłynąć na Bucks w dalszej perspektywie.

Salt Lake City — Źródła donoszą ESPN, że gwiazda Milwaukee Bucks, Giannis Antetokounmpo, pojedzie w poniedziałek do Nowego Jorku na dalsze badania jego kontuzjowanego prawego nadgarstka.

Antetokounmpo, który poprowadził drużynę Giannisa do zwycięstwa 184-175 nad drużyną LeBron w niedzielnym meczu gwiazd, grał 20 sekund przed wyjściem z gry z powodu kontuzji nadgarstka, której doznał w czwartkowym zwycięstwie w Chicago, kiedy próbował zablokować strzał. Przez Bulls pilnuje Kobe White’a w drugiej kwarcie.

Nosząc prawy nadgarstek, Antetokounmpo był w pierwszym bezpośrednim wyborze gracza w Meczu Gwiazd obok LeBrona Jamesa (który również wcześniej opuścił mecz z powodu kontuzji ręki). Następnie, po rozpoczęciu gry, Antetokounmpo złapał piłkę na linii bazowej, wrzucił piłkę do kosza, popełnił umyślny faul i wyciągnął piłkę w ciągu 11 minut i 40 sekund pierwszej kwarty.

Został zastąpiony przez centrum Miami Heat Bam Adebayo, a jego miejsce zajął kolega z drużyny Bucks, Jr. Holiday, aby rozpocząć drugą połowę.

„Bierz dzień po dniu, staraj się być zdrowy” – powiedział Antetokounmpo, zapytany po meczu o poziom troski o swój nadgarstek. „Wiesz, oczywiście miałem wypadek trzy dni temu. Nie sądzę, żeby to było mądre w jakikolwiek sposób, że gram dużo minut w All-Star Game.

„Pod koniec dnia oczywiście chcesz być zaangażowany, chcesz biegać tam iz powrotem, przekomarzać się, mieć kilka wsadów, stworzyć jakiś biznes. Ale na koniec dnia czuję, że musisz być dojrzały .. Trudna decyzja, ale dojrzała decyzja w pewnym sensie. ”… robię sobie przerwę, opiekuję się nią i mam nadzieję, że będę dostępny dla mojego zespołu, kiedy będą mnie potrzebować”.

Antetokounmpo miał wcześniej wziąć udział w Saturday Night Skills Challenge ze swoimi braćmi Thanasisem i Alexem, ale Holiday zajął tam również jego miejsce.

Zdobywając średnio 31,8 punktu, 12,2 zbiórki i 5,4 asysty w 47 meczach dla Bucks w tym sezonie, Antetokounmpo jest obecnie jednym z faworytów do zdobycia nagrody NBA Most Valuable Player, co będzie trzecią w jego karierze.

Milwaukee wszedł do przerwy All-Star po wygraniu 12 meczów z rzędu i obecnie zajmuje pół meczu za Boston Celtics, jeśli chodzi o najlepszy wynik w NBA.

READ  Odrzutowce nabywają Jaguara Jamesa Robinsona w drodze handlu po tym, jak Bryce Hall doznał pęknięcia ACL