24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gdzie jest e-mail z zamówieniem w przedsprzedaży Steam Deck? Valve wyjaśnia

Gdzie jest e-mail z zamówieniem w przedsprzedaży Steam Deck?  Valve wyjaśnia

Laptop do gier Valve od 400 USD i więcej Platforma Steam Wszedł do sprzedaży dziś rano… ale nie dostałeś e-maila od Valve, jak sądzę? ja nie – Jak wyjaśniła firma Valve, a to dlatego, że wychodzą w małych partiach, a nie za jednym razem; Następna partia nie dotrze do poniedziałku 7 marca; Następnie wychodzą w cotygodniowych partiach w każdy poniedziałek, prawdopodobnie w czerwcu.

Miałeś rezerwację na I kwartał 2022 roku? Powinieneś zobaczyć swój e-mail do końca marca. Drugi kwartał 2022 roku? Zaczną się w kwietniu, kiedy mam nadzieję, że dostanę to, co mam od pierwszego dnia zamówienia (ale kto wie, Strona rezerwacyjna wpadła tego ranka w spore kłopoty).

A jeśli rezerwacja mówi „po drugim kwartale 2022”, Valve mówi, że czekaj na „wiadomości już wkrótce”. Może to oznacza, że ​​w tym momencie przestaną pobierać opłaty co tydzień? Q3 Valve zwykle trwa od lipca do września.

Dobra wiadomość: Valve nie wyśle ​​Ci zaproszenia, dopóki Twoje urządzenie nie będzie rzeczywiście gotowe do wysyłki, będziesz miał 72 godziny na sfinalizowanie zakupu, Twoja opłata rezerwacyjna w wysokości 5 USD zostanie wliczona do sprzedaży i nie musisz nic płacić dodatkowo za wysyłkę — jest wliczony w cenę. Jednak będziesz musiał określić, czy chcesz zostać wczesnym użytkownikiem. Jak wyjaśniam w Moja recenzja dla Steam DeckTo w zasadzie konsola do gier z wczesnym dostępem.

Czy masz więcej pytań dotyczących Steam Decka, których nie ma w recenzjach? Skontaktuj się ze mną pod adresem [email protected], a postaram się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania w przyszłym tygodniu.

READ  Jak uruchomić PugetBench dla Photoshopa