28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Funkcjonariusze służby zdrowia Bay Area zalecają maskę w domu; Kalifornia ma wysoki wskaźnik infekcji

Dwunastu urzędników ds. zdrowia z obszaru Bay Area zaleciło w piątek, aby ludzie nosili maski w pomieszczeniach. rządowy Przypadki i szpitale.

Według wspólnego komunikatu prasowego Bay Area ma obecnie jeden z najwyższych wskaźników infekcji COVID w Kalifornii, wywoływany przez podtypy Omigron.

Chociaż nie jest to wymagane, Maska jest zdecydowanie zalecana przez Kalifornijski Departament Zdrowia Publicznego Do większości ogólnych systemów wewnętrznych.

Raporty San Francisco Ponad 60 osób Byłem hospitalizowany z Covit-19, co jest największą poprawą w Bay Area. Dr Monica Gandhi, epidemiolog i profesor medycyny z UCSF, powiedziała, że ​​była to kaseta, z którą szpitale mogą sobie poradzić.

„Odporność jest wysoka na tym etapie, ale często są łagodne i zasadniczo mniej prawdopodobne jest, że zostaną przyjęte do naszego szpitala” – powiedział Gandhi.

Urzędnicy ds. zdrowia z Bay Area powiedzieli, że mądrym wyborem jest noszenie wysokiej jakości masek, takich jak N95, KN95 lub masek dopasowanych chirurgicznie, które pomogą ludziom chronić ich zdrowie.

„Jeśli niedawno zdecydowałeś się nie nosić maski w miejscach publicznych, to jest dobry moment, aby zacząć od nowa” – powiedział w oświadczeniu dr George Hahn, zastępca urzędnika ds. zdrowia w hrabstwie Santa Clara. „Rozprzestrzenia się tutaj więcej podtypów zakaźnych. Jeśli dodasz warstwy ochronne, takie jak wysokiej jakości maska, zmniejsza to ryzyko i zmniejsza ryzyko zarażenia innych”.

READ  Tom Brady ogłosił, że w przyszłym sezonie wróci do Tampa Bay Buccaneers

Przepisując zamiast masek, urzędnicy służby zdrowia określają ryzyko dla każdej osoby. Niektórzy już tam jedzą.

W Piperade Gerald Hirigoyne, właściciel francuskiej baskijskiej restauracji na Battery Street w San Francisco, powiedział, że w ostatnich tygodniach coraz więcej osób chce zjeść obiad i uważa, że ​​wzrost liczby przypadków COVID-19 może wpłynąć na ich wybór.

Na szczęście cały jego zaszczepiony personel jest zdrowy w tych ostatnich przypadkach. Maski są opcjonalne w zależności od preferencji personelu.

„Jak dotąd [COVID-19 cases surging] „Jeszcze nie przetłumaczone na biznes”, powiedział Hirigoyan. To dzień po dniu, aby zobaczyć, co się stanie.

Urzędnicy ds. zdrowia powiedzieli, że społeczeństwo powinno być również zaszczepione. Na przykład w San Francisco 84% kwalifikujących się mieszkańców jest zaszczepionych.

Ta rada została wysłana przez okręgi Alameda, Contra Costa, Marin, Monterrey, Napa, San Benito, San Francisco, San Mateo, Santa Clara, Santa Cruz i Sonoma oraz miasto Berkeley.

Poważny kamień milowy 1 milion zgonów z powodu choroby rządowej Podkreśla potrzebę ciągłej czujności przeciwko wirusowi w Stanach Zjednoczonych.

Wspólny raport urzędników służby zdrowia zachęcał opinię publiczną do pytania swoich lekarzy o leki przeciwwirusowe Paxlovit, Dla osób z wysokim ryzykiem poważnej choroby. Dla niektórych jest to opcja, która pomoże zmniejszyć przebieg objawów, jeśli wynik testu jest pozytywny.

Dalej: Dr. Przesłanie Sarah Cody: Załóż maskę, noś ją w zatłoczonych miejscach, wirus znów się rozprzestrzenia

Rudy Miller, który w piątek ukończył Berkeley Law School, podziękował swoim kolegom z klasy w zeszłym miesiącu za niedawny wybuch infekcji COVID-19, który w dużej mierze ustąpił do czasu ukończenia studiów.

„Myślę, że władze szkolne poradziły sobie z tym bardzo dobrze, a do czasu, gdy rozpoczęło się ukończenie szkoły, liczba ta była znacznie niższa” – powiedział Miller.

READ  Sąd Apelacyjny w Nowym Jorku orzeka Trump, Ivanka i Dan Jr. muszą zasiadać do spowiedzi

Planuje wkrótce przenieść się do San Francisco i przez większość czasu nosić maskę.

Miller mówi: „Czuję się komfortowo nosząc maskę regularnie, ponieważ uważam, że to najlepszy sposób na walkę z rządem”.

Emma Goss z KTVU przyczyniła się do powstania tego raportu.