20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Funkcje iPhone’a SE 3, które chcielibyśmy zobaczyć

Funkcje iPhone'a SE 3, które chcielibyśmy zobaczyć

Nowy iPhone SE wygląda niesamowicie na czerwono. W cenie 399 USD jest to najtańszy iPhone, jaki można obecnie kupić.

Cze Kim / CNET

Może dać jabłka najmniejsze i najtańsze Iphone Aktualizacja w przyszłym tygodniu. Zatrzymany gigant technologiczny Stało się to 8 marca. przez które jabłko Podobno je wypuścić Nowa wersja iPhone SE. (tutaj Jak iPhone SE 3 wypada na tle swojego poprzednika.) Ostatni iPhone SE zadebiutował w 2020 roku iPhone 11 ProPoziom wydajności, rozsądna cena i kompaktowa konstrukcja, ten dwuletni telefon naprawdę przynosi dużo korzyści w stosunku do ceny.

Ale wciąż jest wiele sposobów, w jakie Apple może się ulepszyć iPhone SEzwłaszcza, że ​​Samsung i Google oferują atrakcyjne funkcje, takie jak aparaty wieloobiektywowe do Najtańsze telefony. ten Nowy i tańszy iPhone 11 cena: 499 USD (489 GBP, 849 USD) Może to również sprawić, że sprzedaż iPhone’a SE za 399 USD będzie jeszcze trudniejsza dla tych, którzy chcą bardziej opłacalnego urządzenia Apple.

Czytaj więcej: Apple Watch SE vs Series 7: Dlaczego najtańszy Apple Watch może być cenniejszy

Jeśli kolejny niedrogi iPhone firmy Apple stanie się rzeczywistością, oto kilka ulepszeń, które chcielibyśmy zobaczyć.

Wyraźniejszy aparat do selfie

iphone-se-2020-17

iPhone SE 2020 ma przedni aparat 7 MP i chcielibyśmy zobaczyć ulepszenie w następnym modelu.

Cze Kim / CNET

Przyjazna dla portfela cena iPhone’a SE oznacza, że ​​telefon idzie na pewne kompromisy, szczególnie jeśli chodzi o aparat. A jeśli Apple utrzyma ceny następnego iPhone’a SE tak konkurencyjne jak wersja 2020, prawdopodobnie niewiele się to zmieni.

Ale przynajmniej chcielibyśmy zobaczyć przedni aparat o wyższej rozdzielczości, aby rozmowy wideo i selfie były wyraźniejsze. Obecny iPhone SE ma przedni aparat 7 MP, taki jak iPhone XS. iPhone 11 i nowsze urządzenia mają przedni aparat 12 MP z szerszym polem widzenia, o czym wspomniał w swojej recenzji mój kolega Patrick Holland.

Podczas gdy tylny aparat iPhone’a SE nie ma konfiguracji z dwoma obiektywami, która stała się powszechna w większości telefonów – nawet w urządzeniach budżetowych – szeroki aparat z pojedynczym obiektywem nadal może robić świetne zdjęcia. Ale teraz, gdy pandemia COVID-19 sprawiła, że ​​rozmowy wideo na naszych urządzeniach mobilnych stały się normą, byłoby wspaniale, gdyby przedni aparat otrzymał ulepszenie, które zbliża go do droższych telefonów Apple.

Czytaj więcej: Czy warto kupić iPhone’a 13? Porównajmy ostatnie 5 lat iPhone’ów od Apple

Najnowszy procesor Apple

Procesor Apple A15 na iPhonie 13.jpg

Procesor Apple A15 w iPhonie 13 zawiera 15 miliardów tranzystorów.

Zdjęcia: Stephen Shankland/CNET

Jedną z najlepszych rzeczy w iPhone SE jest to, że działa on na tym samym procesorze, co iPhone 11, dzięki czemu nie poczuje się zbyt wolno i będzie w stanie obsłużyć nowe funkcje. Dopóki A13 Bionic .chip Wewnątrz iPhone’a SE jest mnóstwo mocy do codziennych zadań, Apple może dać swojemu budżetowemu telefonowi przewagę, wyposażając go w nowszy procesor.

ten Procesor Bionic A15 iPhone’a 13 Byłoby idealnie, ale nawet zdobycie chipa A14 Bionic byłoby krokiem naprzód w zabezpieczeniu iPhone’a SE na przyszłość na nadchodzące lata. Ponownie, starszy chip A13 Bionic jest więcej niż wystarczający do większości zadań, które zwykle wykonujesz na telefonie, takich jak sprawdzanie poczty e-mail, czytanie wiadomości, granie w gry i robienie zdjęć.

Ale ulepszony silnik neuronowy w nowszych układach Apple prawdopodobnie sprawi, że Twój iPhone będzie lepszy w wielu dobrze prosperujących programach do uczenia maszynowego, które iPhone nabył w ostatnich latach. Obejmuje to rekomendacje aplikacji, podpowiedzi tekstowe, tłumaczenie językowe i zdolność rozpoznawania osób na zdjęciach. To właśnie tego rodzaju funkcje w dużej mierze napędzają urok iPhone’a, a nie surową moc obliczeniową, a potężniejszy silnik neuronowy powinien pomóc nowszym chipom Apple.

Jest szansa, że ​​najnowszy mobilny procesor Apple pojawi się w następnym iPhonie SE, jak donosi z Azjatycka recenzja Nikkei Mówi, że będzie działać na tym samym chipie, co A15 Bionic w iPhone 13.

Obsługa 5G

gettyimages-1208002663

Reklama ogólnopolskiej sieci T-Mobile 5G na Manhattanie.

Alex Tay / SOPA Images / LightRocket przez Getty Images

ty Dzisiaj możesz nie potrzebować 5G Biorąc pod uwagę prędkości są zwykle porównywalne z sieciami 4G LTE. Ale 5G jest teraz standardem w większości smartfonów, co oznacza, że ​​nie jest tak drogie, jak telefony bez 5G, jak w 2019 roku. Oprócz modernizacji procesora, wprowadzenie 5G do iPhone’a SE będzie kolejnym sposobem na zapewnienie, że Apple jest następna – ta generacja Telefon budżetowy nie wydaje się być przestarzały od dwóch do trzech lat. Raport Nikkei zauważa również, że następny iPhone SE będzie wyposażony w obsługę 5G, co oznacza, że ​​cała linia Apple 2022 będzie w stanie obsługiwać sieć następnej generacji.

Czytaj więcej: iPhone SE 3: data premiery, cena, 5G i wszystkie inne plotki, które słyszeliśmy

Lepsza żywotność baterii

iphone-s-2020-19

IPhone SE jest jednym z najmniejszych iPhone’ów firmy Apple, obok iPhone’a 12 Mini i iPhone’a 13 Mini.

Cze Kim / CNET

iPhone SE to nie tylko najtańszy telefon sprzedawany przez Apple; Jest też jednym z najmniejszych. Oznacza to również, że ma mniejszą baterię niż inne podobne iPhony iPhone 11oraz 12 i 13. Apple szacuje, że iPhone SE powinien działać do 13 godzin podczas odtwarzania lokalnego wideo, podczas gdy iPhone 13 działa przez 19 godzin, a iPhone 11 i 12 przez 17 godzin. Jabłko też Popraw żywotność baterii W innym mniejszym iPhonie, iPhone 13 Mini, który, jak mówi, może działać do 17 godzin podczas odtwarzania wideo, podobnie jak iPhone 12.

w naszej okolicy Recenzja iPhone’a SE
, mój kolega Patrick Holland napisał, że był w stanie przetrwać półtora dnia z łatwością na jednym ładowaniu. Jednak żywotność baterii zawsze będzie się różnić w zależności od sposobu korzystania z urządzenia. Z własnego doświadczenia wiem, że w ciągu całego dnia pracy udało mi się to zrobić dopiero późnym popołudniem w dni, kiedy dużo dzwonię lub nagrywam dźwięk do pracy. Ale zwykle dostaję więcej mil w weekendy, kiedy głównie sprawdzam pocztę, czytam wiadomości i przeglądam media społecznościowe.

Jednak żywotność baterii nigdy nie może być dobra, a ponieważ Apple poprawiło żywotność baterii iPhone’a 13 Mini, mam nadzieję, że zrobi to samo w przypadku następnego iPhone’a SE.

Identyfikator połączenia

Apple iPhone C 1403

iPhone SE to jedyny obecny iPhone z Touch ID.

Angela Lang / CNET

iPhone SE to jedyny model sprzedawany obecnie przez Apple, który nadal posiada Identyfikator połączenia Czujnik linii papilarnych w przycisku głównym. Wyobrażam sobie, że dla niektórych jest to ogromne przyciąganie, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ konieczność sprawdzania telefonu podczas noszenia maski jest nagle powszechna. jabłka Aktualizacja iOS 15.4 Oczekuje się, że rozwiąże to ten problem, poprawiając sposób działania Face ID podczas noszenia maski. Ale Touch ID może nadal czuć się bardziej komfortowo, ponieważ nie wymaga trzymania telefonu przed twarzą w określony sposób.

Wiele nowoczesnych telefonów z Androidem obejmuje rozpoznawanie twarzy i skanowanie odcisków palców jako opcje biometryczne do odblokowywania telefonu lub uwierzytelniania płatności. Raporty wskazują, że Apple pracuje na ekranie na ekranie Skaner linii papilarnych dla przyszłych flagowych modeli iPhone’aAle mam nadzieję, że Apple zachowa w międzyczasie Touch ID na iPhonie SE.

Więcej przechowywania modelu podstawowego

Apple iPhone SE 1418

iPhone SE zaczyna się od 64 GB pamięci, ale chcielibyśmy zobaczyć 128 GB.

Angela Lang / CNET

Apple podniosło pojemność pamięci iPhone na poziomie podstawowym z 64 GB do 128 GB dla iPhone’a 13 Powitalna aktualizacja, która zostanie bardzo doceniona w nadchodzącym iPhonie SE. Większa pamięć zwykle powoduje wzrost cen, ale 128 GB jest powszechnie uważane za standard w smartfonach, w tym w modelach budżetowych, takich jak Samsung Galaxy A42 5G 350 zł I 450$ Google Pixel 5A 5G. Mam nadzieję, że wycinając konfigurację 64 GB z oferty iPhone’a 13, Apple dostrzeże tę zmianę.

READ  Tester Apple twierdzi, że jest „zszokowany” zestawem słuchawkowym AR / VR, mówi Giant Development Leap