6 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fry’s Electronics błyszczy na Nope Show Jordana Peele

Fry's Electronics błyszczy na Nope Show Jordana Peele

Fani horrorów, pan Jordan Peele, z niecierpliwością czekają na swój najnowszy film science-fiction „Nie”, a obszar Zatoki Widzowie brzęczeli o nowym zwiastunie wydanym w czwartek, kiedy dowiedzieli się, że filmowiec przywrócił do życia ukochaną lokalną sieć supermarketów (przynajmniej na dużym ekranie).

„Nie” podąża za Otisem Jr. (Daniel Kaluuya) i Emerald Haywood (Kiki Palmer), rodzeństwem na czele porzuconego zespołu Kalifornia Farma, na której ich zmarły ojciec trenował konie do hollywoodzkich filmów przed jego tajemniczą śmiercią. Ale kiedy obiekty zaczynają spadać z nieba i pojawiają się inne dziwne zdarzenia, próbują wykorzystać niewyjaśnione zjawisko i zarejestrować dowody podejrzenia o pozaziemską aktywność z pomocą – kogo jeszcze? – Elektronika smażenia Staff Angel Torres (Brandon Perea) i utalentowany reżyser Antlers Holst (Michael Wincott).

„To może być okazja. Mówię o bogatych i sławnych na całe życie” – powiedział Palmer do wątpliwej Kaluuyi, gdy szli alejkami nieistniejącego już sklepu w przyczepie.

„W Internecie jest wiele filmów o lataniu” — odpowiada Kaluuya.

„Nikt nie dostanie tego, co my dostaniemy” — upiera się Palmer. „Money Shot. Niezaprzeczalny dowód istnienia istot pozaziemskich przed kamerą.”

Zobacz pełny zwiastun poniżej:

Założona w Dolinie Krzemowej w 1985 r. firma Frye Electronics Company ogłosić Wszystkie z jego obecnych 30 lokalizacji zostaną zamknięte w lutym 2021 roku, a później trwały zdjęcia do „Nie”. lato. Sklep w zwiastunie ma oczywisty (i odpowiedni) motyw science fiction z lat 50. Burbank placówka, choć nie jest jasne, czy film faktycznie był tam kręcony, czy też wnętrze zostało skopiowane na scenę dźwiękową Los Angeles. (SFGATE skontaktowało się z Universalem w celu potwierdzenia, ale nie odpowiedziało do czasu publikacji.)

READ  Dzisiejsze słowo: Uzyskaj odpowiedź, wskazówki na 20 czerwca

To nie pierwszy raz, kiedy jeden z filmów Peele’a był niesamowity Połączenie w regionie Zatoki Perskiej. Jego doceniona przez krytyków piosenka „Us” pokazała ciemną stronę Santa Cruz Beach Boardwalk, podczas gdy w muzyce znalazł się rapowy duet Oakland Luniz „I Got 5 on it”. A w zeszłym roku Nia Dacosta wydała wyprodukowany przez Billa „Candyman”, w którym wystąpił wychowany w Oakland aktor Yahya Abdul-Mateen II.

Premiera „Nie” w kinach 22 lipca.


Madeline Wells, reporterka żywności SFGATE, przyczyniła się do powstania tego raportu.