28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fortnite przekazuje wszystkie dochody zebrane na następne dwa tygodnie na pomoc humanitarną na Ukrainie

Fortnite przekazuje wszystkie dochody zebrane na następne dwa tygodnie na pomoc humanitarną na Ukrainie

Ponieważ inwazja rosyjska na Ukrainę trwa już prawie miesiąc, rośnie liczba firm z całego świata Przekazać pieniądze Do ostatniego narodu, aby wspierać ich z daleka. Teraz do miksu dołączyła inna duża firma.

Ogłoszono Epic Games Wszystkie dochody z niezwykle popularnej strzelanki Battle Royale Fortnite od 20 marca do 3 kwietnia zostaną przekazane na rzecz Direct Relief, Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci, Światowego Programu Żywnościowego Organizacji Narodów Zjednoczonych i Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców, aby wesprzeć Ukrainę.

Epic twierdzi, że wpływy ze wszystkich zakupów za prawdziwe pieniądze, w tym pakietów V-Buck, pakietów Fortnite Crew, kart bitewnych z talentami i pakietów kosmetycznych premium, trafią do wyżej wymienionych organizacji. Xbox współpracuje również z firmą Epic, aby przekazać wszystkie wpływy z zawartości związanej z Fortnite w sklepie Microsoft Store także na Ukrainę.

Warto zauważyć, że wykorzystanie już zarobionych V-dolców nie będzie się liczyło do tych darowizn, ponieważ należy je zdobyć za prawdziwe pieniądze po dzisiejszej dacie.

Ta zbiórka pieniędzy nie mogła nadejść w lepszym momencie, ponieważ właśnie wystartował Epic Najnowszy sezon zawartości Fortnite Dzisiaj, co oznacza, że ​​wiele osób kupi V-dolce, aby zdobyć nową zawartość Battle Pass, co z kolei prowadzi do większej liczby darowizn.

READ  Źli aktorzy używają Apple AirTags do śledzenia lokalizacji ludzi i własności osobistej, ostrzega NY AG