30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ewa Skarbu USA wycofuje się przed ważnym posiedzeniem Fed

Dochody skarbu USA nieznacznie spadły w środę rano Rezerwa FederalnaKluczowe oświadczenie w sprawie polityki pieniężnej z dn.

Wydajność na skali 10-letni banknot skarbowy Rentowności spadły poniżej 3,41%, osiągając we wtorek najwyższy od 11 lat poziom 3,48%, podczas gdy rentowności 30-letnia obligacja skarbowa Zmniejszono do 3,3840%. Rentowności zmieniają się odwrotnie z cenami.

Oczekuje się, że Federalny Komitet Otwartego Rynku zakończy swoje dwudniowe posiedzenie w środę i podejmie drastyczne działania w sprawie stóp procentowych w celu ograniczenia inflacji. Indeks cen towarów i usług konsumenckich w USA wzrósł w maju o 8,6% rok do roku, co jest najwyższym rokiem od 1981 roku.

Handlowcy początkowo spodziewali się podwyżki stóp procentowych o 50 punktów, ale w świetle gorącej, czerwonej osi inflacji rynek jest teraz. Ponad 95% szans na 75-punktowy punkt Wzrost jest największy od 1994 r. FedWatch przez CME Group Narzędzie. (1 punkt bazowy to 0,01%)

Centralny Komitet Otwartego Rynku W maju Podniesiono docelowy limit federalnego wskaźnika finansowego z 0,25% do 0,5% do 0,75% do 1%.

W danych, majowe dane detaliczne poznamy o godz. 8:30 ET.

11 miliardów dolarów w 119-dniowych bonach skarbowych zostanie zlicytowanych w środę.

W Europie Europejski Bank Centralny Przeprowadzę jedną Nieplanowane spotkanie w sprawie polityki pieniężnej W środę obligacje wzrosły dla kilku rządów w całej strefie euro.

READ  Kryptowaluta „gra w kalmary” załamała się w wyniku oszustwa o wartości 3 milionów dolarów