24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elden Ring Player Oszukuje najeźdźcę, udając wrogiego NPC

Elden Ring Player Oszukuje najeźdźcę, udając wrogiego NPC

Czasami najlepszym sposobem na wygranie walki jest największe i najmocniejsze szturchanie w pokoju. Są jednak inne sytuacje, kiedy opłaca się trzymać głowę nisko i nic nie robić. Jeden elden pierścień Gracz właśnie to zrobił, udając jednego z NPC, gdy jego gra została zaatakowana przez innego gracza. W końcu ich szalona strategia opłaciła się.

Podobnie jak poprzednie gry RPG od FromSoftware, niedawno wydany otwarty świat elden pierścień Pozwala graczom podbijać światy innych graczy. Gdy zaatakujesz czyjąś grę, możesz go wyśledzić i zabić. Dość proste, ale sprawy się komplikują, jeśli ktoś zdecyduje się przebrać za wroga, a następnie udawać, że jest postacią niegrywalną.

Dokładnie to zrobił użytkownik Reddita xdc_lis w filmie Przesłali go do elden pierścień subreddit w weekend.

Po założeniu zbroi swojego NPC po raz pierwszy, udali się w określone miejsce, po którym wędrował wróg, którego przebrali. Następnie xdc_lis ostrożnie zabij wroga, aby ukryć zwłoki w pobliskim krzaku. Wreszcie otworzyli swoją grę na inwazje innych graczy. Dzięki temu pułapka została zastawiona.

Gdy ktoś dokona inwazji, xdc_lis wykonuje świetną robotę grając NPC, nawet gdy najeźdźcy są bardzo blisko niego. Gdy najeźdźca biega dookoła i intensywnie szuka xdc_lis, chodzą tam i z powrotem w kółko. W końcu drugi gracz poddaje się i odchodzi.

Aby oszukać gracza, xdc_lis otrzymuje imponujący zestaw rundlatego elden pierścień Jego odejście jest uważane za wygraną. I w takim razie jestem skłonny się zgodzić. Nie sądzę, aby xdc_lis zrobił coś złego, chyba że istnieje wyraźna zasada zakazująca oszukiwania i trollingu innych graczy, którzy cię atakują. Jeśli już, w oparciu o moją wiedzę na temat gier RPG FromSoftware, brzmi to jak coś, do czego twórcy zachęcaliby ludzi.

.