28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Edycje Kingdom Heart Cloud otrzymują ostrzeżenie „Serwery zajęte”

Edycje Kingdom Heart Cloud otrzymują ostrzeżenie „Serwery zajęte”

Ujęcie Goofy'ego martwego na podłodze, jak widać w Kingdom Hearts II.

Dawno, dawno temu kupowanie i granie w grę wideo było bardzo łatwe. Kupiłem płytę lub wózek, włożyłem do konsoli, a następnie wcisnąłem przycisk odtwarzania. Już niewiele. Przykład: plik Wersje tylko w chmurze nie są zbyt duże Królestwa Serca Został wydany na Switchu na początku tego roku Niedawno otrzymał aktualizację, a teraz ma ostrzeżenie, które informuje, czy nie jest to dobry czas na granie w gry dla jednego gracza, które już kupiłeś. Witamy w przyszłości. do bani.

Wydany wczoraj, aktualizacja 1.03 dla wszystkich Serce królestwa Gry na Switcha wydają się głównie dodawać dwie funkcje. w Królestwa Serca 3Gracze mają teraz do wyboru dwie opcje wydajności: „Nadaj priorytet wydajności” i „Nadaj priorytet jakości grafiki”. Te ustawienia można wybrać przed rozpoczęciem gry i pozwolić grze skupić się na bardziej stabilnej liczbie klatek na sekundę lub na grafikach w wyższej rozdzielczości, co jest obecnie dostępne w wielu grach.

Jednak inna nowa funkcja łatki jest w większości unikalna dla kontrowersyjnego przełącznika, który jest nadawany w chmurze Królestwa Serca Gry. teraz, Ostrzegają Cię nowe wiadomości na ekranie wyboru gry Z wszelkich „przeciążeń serwera” mogą wystąpić adresy. Jeśli gra, w którą chcesz zagrać, obsługuje obecnie obciążone serwery, nadal możesz spróbować w nią zagrać, ale prawdopodobnie nie będzie to wspaniałe doświadczenie.

Chociaż dobrze jest wiedzieć przed rozpoczęciem gry, czy gra będzie działać poprawnie, to również źle, że trzeba to dodać w pierwszej kolejności i jest to solidny przykład tego, dlaczego niewiele osób sprzedaje gry strumieniowe za pośrednictwem usług takich jak stadiony Albo Amazon Luna. Nie oznacza to, że nie jest to użyteczna ani potężna technologia; Myślę, że to, co Xbox robi z przesyłaniem strumieniowym w chmurze i Game Passem, jest świetne, pozwalając ci Graj w gry fantasy, takie jak biegi 5 Na telefonie. Jednak Microsoft pozwala również na zainstalowanie wszystkich swoich gier, więc jeśli serwery działają wolno lub nie chcesz radzić sobie z lagami, możesz po prostu zagrać w oryginalną wersję gry na swoim komputerze lokalnym. (Jest to również bardzo ważne dla zachowania gry!)

Czytaj więcej: Bardzo głupia „prosta i czysta” wydajność

Problem polega na tym, że w przeciwieństwie do przesyłania strumieniowego Game Pass Microsoftu, Square Enix sprzedaje tylko wersje przesyłane w chmurze Królestwa Serca Przełącz gry. Obecnie nie ma możliwości pobrania i zainstalowania żadnego z nich na konsoli fizycznej. i spójrz Te wersje nie są świetne Nawet jeśli możesz go włączyć, i Pobiera również świetną cenęWydaje się, że to zły interes. A teraz Square Enix może po prostu zabronić ci grania w gry, które już kupiłeś? To tylko coś na 2022, prawda?

nie mogę się doczekać Square Enix odkrywa sposób na wkuwanie technologii NFT i blockchain W przyszłych wersjach chmurowych, żeby całe to doświadczenie było jeszcze gorsze. W międzyczasie powinieneś po prostu kupić Królestwa Serca Gry na PS4 lub Xbox, jeśli chcesz grać, kiedy chcesz, na stabilnym poziomie jakości, nie martwiąc się, czy serwery są „zatłoczone”.

READ  Dzięki zegarkowi Pixel Watch i tabletowi Google poważnie podchodzi do swojego ekosystemu