8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dziki handel Fiala z królami za suseł Faber

Dziki handel Fiala z królami za suseł Faber

Jeden z najlepszych graczy Wilda nie wróci i to zespół go wyrzucił.

Ubogi w gotówkę Wilde nie był w stanie zdobyć nowego kontraktu dla skrzydłowego Kevina Viali iw środę wymienił 30-bramkowego strzelca do Los Angeles w zamian za wybór w pierwszej rundzie i obrońcę Gophers Brocka Fabera.

Podobno Viala otrzyma od Kings siedmioletni kontrakt o wartości około 55 milionów dolarów.

– Nie mamy dużo miejsca – powiedział dyrektor generalny Bill Guerin, który wiedział w trakcie sezonu, że zespół osiągnie ten wynik z Villalą. „Szczerze, żeby go zatrzymać, musieliśmy zamienić trzy osoby lub dwa i bardziej wyczerpać twój zespół. A w następnym roku bardziej się tym zajmiemy.

„To po prostu nie pasowało”.

Ta matematyka od jakiegoś czasu była prosta, Co sprawia, że ​​odejście Villi wydaje się prawdopodobne, jeśli nie nieuniknione.

Poważny chrupnięcie okładek warzy się od dzikiego świata Zach Barris i Ryan Sutter kupili go w zeszłym rokuprzy czym koszt przejęć wzrósł z około 4,7 mln USD do prawie 13 mln USD.

Dodaj kontrakty już w książkach, a Wild ma ograniczoną siłę nabywczą – dokładnie mniej niż 7 milionów dolarów tego lata. Taki budżet sprawił, że utrzymanie Villi było nierealistyczne, zwłaszcza że drużyna chce ponownie pozyskać bramkarza Marca-Andre Fleuriego i obrońcę Jake’a Middletona. Wild musiał błagać, by trzymać się Fiali, decyzja wskazana przez Guerina spowodowałaby inną dziurę w składzie.

Z rdzenia zespołu, Villala był jedynym graczem, który wygasł kontrakt i nadal jest uważany za ograniczonego wolnego agenta po tym, jak zgodził się na roczny kontrakt o wartości 5,1 miliona dolarów przed poprzednim sezonem.

Ale Wild wciąż płaci wysoką cenę za naładowanie Fiali, a to traci swoją dynamiczną przewagę w kwiecie wieku.

„Kevin naprawdę okazał się wybitnym graczem w ciągu ostatnich dwóch lat w Minnesocie” – powiedział Geren.

READ  2022 NCAA Baseball Arch: wyniki MŚ College World Championship, terminarz

Po powolnym początku sezonu 25-letni skrzydłowy osiągnął rekordowe w karierze gole (33), asysty (52) i punkty (85), jednocześnie wypełniając imponującą passę z debiutantem Mattem Boldy i Fredericem Goudreau.

Jego passa 12 punktów była najdłuższa w historii serii, a Fiala ustanowił rekord zespołu z pięcioma asystami na mecz i czterema asystami/punktami w okresie. Od 8 kwietnia do końca sezonu zasadniczego zdobył także drugą największą liczbę goli i punktów w NHL, zanim strzelił trzy asysty w sześciu meczach play-off przeciwko St. Louis.

Ogólnie w 215 meczach z Wildem Villala zdobyła 79 bramek i 107 asyst za 186 punktów. Prowadził organizację we wszystkich trzech kategoriach od momentu dołączenia do zespołu w Transakcja z lutego 2019 r., która wysłała Mikaela Granlunda do Nashville.

Zapytany, w jaki sposób Wilderness zastąpi atak Viali, Guerin powiedział: „Nie wiemy. Będziemy musieli grać w gry i zobaczyć, jak produkują mężczyźni. Możemy być w stanie. Nie wiemy”.

Los Angeles natychmiast zainteresowało się Villalą, powiedział Guerin, a Królowie poważnie podchodzili do ich ścigania.

Guerin nie czuł potrzeby czekania i uważał, że ma w tej transakcji uczciwą wartość. Kolarz numer jeden z Los Angeles zajmuje 19. miejsce, a Guerin wspomina, jak trudno jest odrzucić wysokie typy dla zespołów. Oprócz swojej pierwszej grupy w wieku 24 lat, Wild ma do wyboru osiem osób w drafcie, który rozpocznie się w następny czwartek w Montrealu.

W Faber Wild dodaje ałun z programu rozwoju reprezentacji USA, który zdobył złoto z drużyną USA na Mistrzostwach Świata Juniorów w 2021 roku i został powołany do drugiej rundy (45. w sumie) w 2020 roku przez Kings.

Wybrany na kapitana Gophera w środę, urodzony w Maple Grove skończył Dwa gole i 12 asyst w 32 meczach w zeszłym sezonie jako student drugiego roku Grałem na igrzyskach olimpijskich.

„W pewnym momencie jest podekscytowany, ponieważ może grać dla swojej rodzinnej drużyny” – powiedział Guerin, który uważa Fabera za „wysokiego prawdopodobieństwa” niedaleko NHL.

READ  "Ogień Tony!" Pozdrowienia, takie jak wygrana Chicago White Sox przez Texas Rangers

Wybór wybranych na zawodowca pomoże Wildowi przezwyciężyć ograniczenia płacowe, które staną się jeszcze bardziej rygorystyczne.

Szybko do przodu o kolejny rok, a zakupy Parise i Suter pochłoną prawie 15 milionów dolarów na okładce Wild przez dwa sezony.

Czas pokaże, jak zespół poradzi sobie z tą sytuacją, ale jego przyszłość nie obejmuje już Villi.

„Wiedzieliśmy, że nie będziemy w stanie tego zrobić” – powiedział Guerin. „Wiedzieliśmy o tym. Wiedzieli o tym. Nie ma sensu próbować… dopasowywać tego i dopasować go i dać im ofertę na niską piłkę. To nie zadziała. Wiedzieliśmy, że będziemy musieli to przenieść. „