27 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dwa oddziały AP, jeden zabity w I-95; Droga zamknięta w obu kierunkach – NBC10 Filadelfia

Co musisz wiedzieć

  • Dwa oddziały policji stanowej Pensylwanii i jedna osoba zginęły w poniedziałek rano na I-95
  • Kierowca zaatakował trio próbujące ominąć miejsce zdarzenia, gdy żołnierze próbowali złapać pieszego na I-95 swoim samochodem.
  • I-95 jest zamknięty w obu kierunkach

Dwóch oddziałów policji stanowej Pensylwanii i jeden mężczyzna zginęło w poniedziałek na początku poniedziałku w zderzeniu z kierowcą na drodze międzystanowej 95 w południowej Filadelfii.

Policja stanowa twierdzi, że wszyscy zostali zaatakowani przez kierowcę, gdy funkcjonariusze próbowali załadować osobę idącą autostradą do ich patrolowego SUV-a.

I-95 została zamknięta w obu kierunkach między Broad Street a mostem Walta Whitmana.

Święta procesja przeniosła przez Central City ciała dwóch zabitych żołnierzy państwowych. Miguel Martinez-Valle donosi z NBC10.

Wypadek miał miejsce na południowym pasie I-95 w pobliżu Lincoln Financial Field o godzinie 12:40, podała policja stanowa.

Funkcjonariusz policji w Filadelfii, Mike Staton, powiedział, że kobieta, która przybyła na miejsce zdarzenia, próbowała poruszać się poboczem autostrady, gdy policja wysiadała z samochodu, w odpowiedzi na przechodzącego mężczyznę.

Kierowca uderzył we wszystkie trzy i wrzucił ich na północny pas I-95, powiedział Staten.

Nie wiadomo, dlaczego osoba szła I-95.

Kierowca stał na miejscu zdarzenia. Śledztwo trwa.

Randy Gillenhall z NBC10 poinformował, że szczątki katastrofy były bardziej szczegółowe na I-95. Wypadek, dochodzenie i zamknięcie spowodowały sporadyczne, długie opóźnienia w ruchu w obu kierunkach; Kierowcy powinni skorzystać z rozszerzenia Broad Street, I-76 lub Wine Street jako alternatywy.

Gubernator Tom Wolf wydał w poniedziałek oświadczenie o śmierci funkcjonariuszy, mówiąc, że on i jego żona Francis modlili się za policję stanową Pensylwanii.

„Francja i ja jesteśmy głęboko zasmuceni tragiczną stratą tych dwóch oddziałów państwowych i osoby, której pomogli” – czytamy w oświadczeniu.

„Ta tragedia przypomina, że ​​nasi funkcjonariusze organów ścigania każdego dnia narażają swoje życie na ryzyko, a mieszkańcy Pensylwanii są wdzięczni mężczyznom i kobietom, którzy chronią nas i nasze społeczności”.

READ  2021 Bowl Games: ogłoszenia na żywo, harmonogram, play-offy futbolu uniwersyteckiego, prognozy na kręgle

To rozwijająca się historia i będzie aktualizowana.