20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dokument HBO „Larry David Story” został odwołany dzień przed premierą

Dokument HBO „Larry David Story” został odwołany dzień przed premierą

Fani Larry’ego Davida już teraz będą musieli powstrzymać swoje podekscytowanie.

Dwuczęściowy dokument HBO „The Larry David Story”, który „rzuca nowe światło na niesławnego satyryka, który do dziś pozostaje wyjątkowym głosem w komedii”, został odwołany późnym poniedziałkiem, na dzień przed premierą.

Film dokumentalny HBO Larry David został odwołany na kilka godzin przed premierą.
HBO

„#LarryDavidStory zostało przełożone na @HBOMax. Zamiast tego Larry zdecydował, że chce to zrobić przed publicznością. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji” Tweetuje oficjalne konto HBO Documentaries na Twitterze.

Wiadomość pojawia się zaledwie dwa tygodnie po pojawieniu się sieci Zapowiedź filmu dokumentalnegoktóry miał dać fanom 74-letniego śmiesznego człowieka”Zajrzenie za przysłowiową kurtynę„Podczas gdy zastanawiał się nad swoją ścieżką do sukcesu i lekcji życia” od swoich skromnych początków jako niezbyt zabawny dzieciak na Brooklynie do zostania ulubionym wstrętnym człowiekiem Ameryki. „

„Czy to żart?” Jeden wentylator zakłopotany Niezadowoleni użytkownicy Twittera skomentowali wiadomość o anulowaniu Interakcje z GIFami pokazują samego Davida.

Larry David
Film miał zostać pokazany 1 marca, ale HBO ogłosiło jego anulowanie wcześniej.
HBO
Larry David i Jerry Seinfeld
David zrobił wielki przełom, grając w „Seinfeld” z udziałem Jerry’ego Seinfelda.
HBO

„Ilość przyciągania, jakie Larry David ma w HBO… NIESAMOWITE!” Inny fan napisał na Twitterze. „Tylko godziny przed premierą. Król.”

David z Brooklynu stworzył sitcom Seinfeld i Curb Your Enthusiasm, który można było omówić w filmie dokumentalnym o życiu Davida, wraz z innymi tematami, takimi jak rodzicielstwo i metafizyka.

Ograniczyć entuzjazm”, który zadebiutował w 2000 roku, a „Seinfeld” zakończył się w 1998 roku, pokazując swój jedenasty sezon w zeszłym roku. Serial był nominowany do 47 Emmy i zdobył Złoty Glob w 2002 roku dla najlepszego serialu komediowego.

READ  MGP: Czy Cody Rhodes będzie kontynuował swoją historię na WrestleManii 40?